1 zł
2 600 000 zł

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

Pejzaż 20/76, 1976 r.

olej/płótno, 141 x 50 cm
sygnowany i datowany l.d.: `RAJMUND ZIEMSKI 76`
opisany na odwrociu: `RAJMUND ZIEMSKI | PEJZAŻ 20/76`

- Prywatna kolekcja

Estymacja: 25 000 - 35 000 zł

cena wywoławcza: Wykup abonament

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

Portret kobiety

olej, płótno;
73,5 x 53 cm.
Obraz opisany i reprodukowany: Rajmund Ziemski. Malarstwo, Akademia Sztuk Pięknych, Zachęta Narodowa Galeria Sztuki, Warszawa 2010

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

Kompozycja 9 - IX - 65, 1965

gwasz, tusz, papier,
61,5 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opis l. d: 9-IX-65/ RAJMUND ZIEMSKI

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

Kompozycja 31-III-63, 1963

gwasz, tusz, papier,
65,5 x 44 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: RAJMUND ZIEMSKI p. d: 31-III-63

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

Portret kobiety

Olej, płótno; 73,5 x 53 cm

Estymacja: 20 000 - 25 000 zł

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

Pejzaż, 1992

olej, płótno;
100 x 85 cm;
sygn. i dat. l. d.: RAJMUND ZIEMSKI 92
Na odwrocie napisy autorskie: RAJMUND ZIEMSKI / PEJZAŻ 31/ 92 /100 X 85

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

Obiekt zoomorficzny, 1960

technika mieszana tektura;
99 x 69 cm;
sygn. i dat. l. d. Rajmund Ziemski / 60

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

Pejzaż 38/77, 1977 r.

olej/płótno, 120 x 70 cm
sygnowany l.d.: `RAJMUND ZIEMSKI`
opisany na odwrociu: `RAJMUND ZIEMSKI | PEJZAŻ 38/77 | 120 x 70`

Estymacja: 28 000 - 38 000 zł

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

Pejzaż, 1992

olej, płótno;
100 x 85 cm;
Na odwrocie napisy autorskie: RAJMUND ZIEMSKI / PEJZAŻ 31/ 92 / 100 X 85

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

Obiekt zoomorficzny, 1960

technika mieszana tektura;
99 x 69 cm;

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

Kompozycja, 1960 r.

akwarela, tusz/papier, 69,5 x 100 cm
sygnowany i datowany p. d.: `R. ZIEMSKI | 20-III-1960`

Estymacja: 14 000 - 17 000

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

Pejzaż 42/64, 1964 r.

olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany i datowany l.d. `ZIEMSKI 64`
opisany na odwrociu: `RAJMUND ZIEMSKI | PEJZAŻ 42/64 | 150x102`

Pochodzenie: Galeria Zderzak, Kraków; Galeria Fibak, Warszawa

Rajmund Ziemski. Pejzaże z lat 1960. Galeria Zderzak Kraków 2003

Reprodukowany: Rajmund Ziemski. Pejzaże z lat 1960, s.41

Aukcja Dzieł z Kolekcji Cezarego Pieczyńskiego
Estymacja: 45 000 - 60 000

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

Sowa, 1957 r.

olej/płótno, 62 x 80 cm
sygnowany i datowany p.g.: `ZIEMSKI 57`
opisany na odwrociu: `RAJMUND ZIEMSKI | WARSZAWA | KRAK. PRZED. 5 | 62x80 "SOWA" `; `Wasz Przyjaciel 17-XI-1962 Rajmund`

Pochodzenie: D.A. Rempex

Estymacja: 20 000 - 30 000

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

Ryba, lata 50. XX w.

olej, płótno;
64 x 99 cm;
sygn. p. d.: ZIEMSKI

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

Martwa natura z różańcem, 1957

olej, płótno;
45 x 70 cm;
sygn. l. g.: R-Z / 57

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

Kompozycja 9 - IX - 65, 1965

gwasz, tusz, papier,

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

Kompozycja 31-III-63, 1963

gwasz, tusz, papier,

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

Pejzaż 6/71, 1971

Olej, akryl, płótno; 160 x 70 cm
Sygn. l.d. RAJMUND ZIEMSKI/ 71
Na odwrocie: RAJMUND ZIEMSKI/ PEJZAŻ 6/71/ 160 x 70

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

Kompozycja , 1960 r.

akwarela, tusz/papier,
69,5 x 100 cm
sygnowany i datowany p. d.: `R. ZIEMSKI | 20-III- 1960`

Estymacja: 10 000 - 14 000 zł

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

Obiekt zoomorficzny, 1960

technika mieszana tektura,
99 x 69 cm
sygn. l.d. Rajmund Ziemski/ 60

liczba obiektów: 244