MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej na płótnie
61x50 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Olej, płótno, sygn. i opisany na odwrociu, 80x80 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 80x80 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 60x60 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej na płótnie, 61 x 50
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 55x46 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej na płótnie, 50 x 50 cm, 2005r.
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 81 x 100 cm;
sygn. p.d.: Beata Murawska;
na odwrocie napisy autorskie: Beata Murawska / 1998 r tyt. "Pole tulipanów"
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno,
40x40 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno,
80x80 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Tulipany niebieskie z niebem, 2001
olej, płótno
wymiary: 116x89 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 116x89 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno
89 x 116 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 49,5 x 72 cm