CHAGALL Marc (1887-1985)
litografia barwna, papier,
50,5 x 39,5 cm;
sygn. p. d.: ołówkiem: Marc Chagall;
opis. l. d.: śpreuve de collaboration V/V
cena wywoławcza: Wykup abonament
CHAGALL Marc (1887-1985)
sucha igła, papier,
29 x 24 cm (odcisk płyty);
sygn. p. d.: Marc Chagall; l. d.: 26 (ołówkiem)
oraz sygn. l. d.: na płycie: Chagall
CHAGALL Marc (1887-1985)
CHAGALL Marc (1887-1985)
Scena z cyklu Noce Arabskie II
litografia barwna, papier czerpany, 24,5 x 18,5 cm (odcisk płyty);
sygn. p. d.: Chagall (sucha pieczęć), niżej okrągła, sucha pieczęć: MARCCHAGALL / S.P.A.D.E.M. / Edition of 333 / (c); l. d.: 116/333
CHAGALL Marc (1887-1985)
CHAGALL Marc (1887-1985)
CHAGALL Marc (1887-1985)
Scena z cyklu Noce arabskie III
litografia barwna, papier czerpany,
24,5 x 18,5 cm (odcisk płyty);
CHAGALL Marc (1887-1985)
CHAGALL Marc (1887-1985)
CHAGALL Marc (1887-1985)
Zielona rzeka. Le Fleuve vert, 1974
oryginalna litografia barwna, 41,8 x 66,6cm
podwójna plansza z książki André Pieyre`a de Mandiargues "Chagall", Maeght Éditeur, 1975.
Lit.: "Marc Chagall. Die Litographien. La Collection Sorlier", Verlag Gerd Hatje, 1999, s. 321, poz. 728
CHAGALL Marc (1887-1985)
litografia barwna, papier, 46 x 52 cm (w oewietle oprawy);
sygn. p. d.: 1950 MARC Chagall (na kamieniu)
CHAGALL Marc (1887-1985)
litografia barwna , papier, 36 x 51,5 cm;
sygn. p.d.: ... Marc Chagall (na płycie);
CHAGALL Marc (1887-1985)
litografia, papier, 25,5 x 19 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: MARC CHAGALL (na kamieniu)
CHAGALL Marc (1887-1985)
litografia barwna, papier
32 x 24.4 cm
sygn. oł. pod ryc. l: E.A., p.: Marc Chagall
na odwr. certyfikat autentyczności wydany przez NYACK ART GALLERY AND FRAMING
p.d. stempel galerii FINE PRINT ART, STATEN ISLAND, N.Y.
CHAGALL Marc (1887-1985)
l.d.: 287/333 sygn. p. d.: Chagall (sucha pieczęć), niżej okrągła pieczęć sucha: MARC CHAGALL / S.P.A.D.E.M. / Edition of 333 / (c) / Limited Edition
CHAGALL Marc (1887-1985)
l.d.: 287/333 sygn. p. d.: Chagall (sucha pieczęć), niżej okrągła pieczęć sucha: MARC
CHAGALL / S.P.A.D.E.M. / Edition of 333 / (c) / Limited Edition
CHAGALL Marc (1887-1985)
akwaforta, papier,
30,2 x 24,5 cm (odcisk płyty)
Jedna z pięciuset rycin Chagalla z cyklu ilustracji do Biblii (wyd. przez Ambroise Vollarda), wykonanych w 1931 - 39.
CHAGALL Marc (1887-1985)
litografia barwna, papier
31.5 x 50 cm
sygnowana ołówkiem pod. ryc. l.: H.C. p.: Marc Chagall
CHAGALL Marc (1887-1985)
akwaforta, papier,
29.5 x 23.7 cm
sygn. z płyty l.d.: chAgAll, p.d.: ChAgAll, sygn. oł. pod ryc. l.: 75, p.: Marc Chagall
CHAGALL Marc (1887-1985)
litografia barwna, papier,
17,8 x 15,2 cm (odcisk płyty);
sygn. p.d.: Marc Chagall /956 (na płycie) oraz w środku na wazonie: Marc / Chagall` p.d.: 309/500 ołówkiem