BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
cena wywoławcza: Wykup abonament
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
LATO /Motyw z Zimnej Wody/, ok. 1900
olej na tekturze, 46,5 x 57,3 cm,
sygnowany p.d. "Bratkowski",
na odwrocie kartka wystawowa ze Lwowa: "Komitet Wystawy Sztuki
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej/płótno, 65 x 90,5 cm
sygnowany, datowany i tytuł autorski p. d.: `Bratkowski Capri 1925`
na blejtramie pieczątki ze składu przyborów malarskich `ISKRA&KARMAŃSKI` w Krakowie
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej, płótno,
66 x 92 cm
sygnowany l.d.: Bratkowski | 911 | Lwów
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
Olej, tektura; 62 x 85 cm
Sygnowany p. d.: R. Bratkowski Żabia Woda
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
Olej, tektura; 32 x 33 cm
Sygnowany p. d.: Bratkowski
Na odwrocie powtórzona nalepka Muzeum Narodowego w Warszawie:
FDN 201/MNW Muzeum Narodowe w Warszawie.
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej, tektura,
wym.: 23 x 17 cm
sygn. na odwrocie: Bratkowski / w Lovranie
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
DROGA NAD MORZEM, l. 30-te XX w.
olej na tekturze, 34,8 x 49,3 cm,
sygnowany u dołu "R. Bratkowski", na plecach odręcznie "Droga nad morzem"
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
Olej, tektura;
35 x 49,7 cm
Sygnowany p. d.: R. Bratkowski.
Na odwrocie napis: Sad | kwitnący
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej, płótno;
76,5 x 100 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: Bratkowski
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
Pejzaż z pochmurnym niebem- Zimna Woda
olej/tektura, 15,9 x 24 cm
sygnowany l. d.: `Bratkowski | Zimna Woda`
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej/tektura, 15,5 x 24 cm
sygnowany p. d.: `Bratkowski | Zimna Woda`