SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
KOZAK NA CZATACH. KOZAK W STEPIE
olej, tektura
22,5 x 31,3 cm (w świetle oprawy)
sygn. l.d.: A. Setkowicz
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, papier; 14,5 x 29 cm w świetle passe-partout;
sygnowana po lewej stronie u dołu: A. Setkowicz
olej, płótno; 31 x 39 cm;
sygnowany i datowany po lewej stronie u dołu: A. Setkowicz / 903
akwarela, papier;
26,5 x 45 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A. Setkowicz
akwarela, papier; 17 x 26,5 cm ( świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: A. Setkowicz 920.
Wiejska dziewczyna na tle pejzażu
olej, płótno na tekturze; 30 x 47 cm w świetle ramy; sygn. l. d.: A.Setkowicz
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 14,5 x 31 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A. Setkowicz
sygn. l. d.: A. Setkowicz
sygn. dat. l.d.
akwarela, papier
17x26.5 cm (w świetle passe-partout)
akwarela, gwasz, papier, 14 x 19 cm,
sygn. l.d.: A. Setkowicz
olej, płótno, 45,5 x 98 cm,
sygn. l.d.: A. Setkowicz.
Na krosnach pieczęcie: Skład Papieru / R. Aleksandrowicz / Kraków ul. Basztowa 11, oraz: Kattowitz, Jahnstr. 2.
akwarela, papier naklejony na tekturę, 15,5 x 31 cm,
sygn. l.d.: A. Setkowicz
akwarela/papier, 28,5 x 14 cm (w świetle oprawy)
sygnowany l.d.: 'A. Setkowicz'