MACKIEWICZ Konstanty (1894 -1985)
olej, płótno dublowane, 120 x 100 cm;
sygn. p. d.: K. MACKIEWICZ
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. l.d.
gwasz, tektura
79x69
RZECZKA W LESIE, lata 50. XX w.
olej, płótno,
54 x 65.2
sygnowany p.d.: K. Mackiewicz
olej/płótno dublowane,
55 x 46 cm
sygnowany p. d.: "K. Mackiewicz"
olej, płótno dublowane
120 x 100 cm;
sygn. p. d.: K. MACKIEWICZ
olej/płótno, 67 x 71 cm
sygnowany l. d.: `K. MACKIEWICZ"
olej, płótno,
114,5 x 146 cm
na odwrocie na blejtramie tytuł: "Miasto" (ołówkiem)