BAKAŁOWICZ Władysław (1833-1903)
SCENA DWORSKA Z CZASÓW HENRYKA III WALEZJUSZA
olej na płótnie, 64 x 92,5 cm
sygnowany u dołu po lewej "LBakałowicz"
cena wywoławcza: Wykup abonament
WYTWORNE TOWARZYSTWO w PARKU NA PRZECHADZCE
olej na płótnie, 61 x 92 cm,
sygnowany l. d. "LBakalowicz",
rama z epoki
SCENA DWORSKA Z CZASW HENRYKA III WALEZJUSZA
olej na płótnie, 64 x 92,5 cm, sygnowany u dołu po lewej "LBakałowicz"
olej na płótnie, 64 x 92,5 cm, sygnowany u dołu po lewej "LBakalowicz"
olej na płótnie, 55 x 40 cm, sygnowany l.d. "Bakalowitz"
LORD BUCKINGHAM I KRÓLOWA ANNA AUSTRIACZKA, lata 1885-1887
olej, płótno, 49 x 57,5 cm
sygnowany l.d.: LBakałowicz (inicjały wiązane)
PORTRET MĘŻCZYZNY ZE WSTĄŻECZKĄ LEGII HONOROWEJ, 1866
pastel, 63,5 x 50 cm w świetle ramy, sygn. l.d. "Ladislas Bakalowicz 1866", na odwrocie ozdobna litografowana kartka paryskiego składu przyborów malarskich.
olej na fazowanej desce, 53,8 x 43,5 cm
sygnowany p. d. "LBakalowicz paris" na odwrocie ślady stempla wytwórcy i naklejki magazynu obrazów
olej, płótno, 60 x 92 cm; sygn. l.d.- LBakałowicz (inicjały wiązane)
Olej, płótno 74 x 50 cm
Sygn. po prawej u góry czarnym olejem: Lbakalowicz
Wymiary: 13,5 x 20 cm
Technika: olej, deska
olej na płótnie, 47,6 x 36,6 cm
sygnowany p.d.: "Bakałowicz; Paris"
na odwrocie nalepka Christie`s
olej, płótno, 61 x 50 cm (owal);
sygn. l.- Lbakalowicz 1893
olej, deska,
55.5 x 32.5 cm
Sygnowany po prawej pośrodku: Bakałowicz | paris
olej, deska
27 x 22 cm