DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akryl na podrysowaniu ołówkiem, płótno; 73 x 100 cm;
sygn. p. d.: Dominik
cena wywoławcza: Wykup abonament
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akryl, płótno; 66 x 96,5 cm;
sygn. l. d.: Dominik;
na odwrocie opis: DOMINIK 1992 / 26 x 38 (66 x 96,5 cm) / ACRYLIC LANDSCAPE / PEJZAŻ.
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
gobelin, wełna, len, 102 x 117 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu, na wszywce autorskiej: 'DOMINIK 1976 | GOBELIN 102 x 117 | WEŁNA - LEN | "PEJZAŻ" '
OPINIE:
- w załączeniu potwierdzenie autentyczności podpisane przez synów artysty
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
grafika komputerowa / papier, 29 x 36 cm, sygn.
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej, płótno
81,3 x 81 cm
sygn. p.d.: Dominik
Pochodzenie: od rodziny artysty zamieszkałej w USA.
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej, płótno
81 x 81 cm
sygn. p.d.: Dominik
na odwrocie na płótnie l.g. data: 1986
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akwarela, gwasz, papier; 40 x 54,5 cm w św. p-p.;
sygn. i dat. l. d.: Dominik 1957 (ołówkiem)
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akryl (amerykańskiej firmy Liquitex), płótno;
81,5 x 100,5 cm; sygn. l. d.: Dominik
na odwrocie płótna napis autorski: T. DOMINIK / POLE III 1968 / LIQUITEX 80 X 100;
na blejtramie nalepka z BWA w Katowicach z odręcznym opisem pracy
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej, płótno, 79,5 x 42,5 cm
sygn. l.d.: Dominik
opisany na odwrocie: T.DOMINIK 1958 /OL.PŁ. 79,5 X 42,5 KOMPOZYCJA
REPRODUKOWANY:
Nowe obrazy - Kolekcja Olgi i Wojciecha Fibaków, Warszawa, 2007, s. 25.
Katalog wystawy Dominik odnaleziony. Prace z lat 1952 - 1965. Rysunki, grafiki, collage, akwarele, malarstwo. Galeria Piotra Nowickiego, Warszawa 2005 (kat.64, il.s.102)
Katalog wystawy Tadeusz Dominik. Za oknem jest ogród..., Muzeum Narodowe w Warszawie, Fundacja Polskiej Sztuki Nowoczesnej, Warszawa, 2008
Dominik odnaleziony. Prace z lat 1952 - 1965. Rysunki, grafiki, collage, akwarele, malarstwo. Galeria Piotra Nowickiego, Warszawa 2005
Tadeusz Dominik. Za oknem jest ogród..., Muzeum Narodowe w Warszawie, Fundacja Polskiej Sztuki Nowoczesnej, Warszawa, 2008
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akryl, płótno, 80×100 cm
sygnowany p.d.: "Dominik"; na odwrocie: "DOMINIK 1979/AKRYL 80×100/Czerwone pole"
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej, płótno, 81 x 100 cm,
sygn. p.d.: Dominik, opisany na odwrociu: DOMINIK 2001 / OL.PŁ. 81 x 100 / PEJZAŻ
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
Olej, płótno; 48 x 79 cm
Sygnowany l.d.: Dominik
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej/deska, 39 x 52,5 cm
sygnowany p.d.: 'Dominik'
opisany na odwrociu: 'TADEUSZ DOMINIK | "KOMPOZYCJA" 40 x 53'
na odrowciu pieczęć z DESY
- zakup bezpośrednio od artysty
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
tusz/papier, 29 x 45,5 cm
sygnowany i datowany p.śr.: 'Dominik 61'
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akwarela/papier, 30,5 x 38 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Dominik 61'
na odwrociu opisany: 'PROJEKT Nr 3 (30) | str. 13 | roto'
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akryl/papier, 71 x 99 cm (w świetle ramy)
sygnowany l.d.: 'Dominik'
OPINIE:- w załączeniu potwierdzenie autentyczności podpisane
przez synów artysty
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej/płótno, 91 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Dominik'
opisany na odwrociu: 'DOMINIK 1997 | OL. PŁ. 91 x 100 | KWIATY'
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'Dominik'
na odwrociu sygnowany, datowany i opisany: 'DOMINIK 2011 | OL. PŁ. 70 x 70 | DRZEWA'
OPINIE:
- do pracy dołączony autorski certyfikat autentyczności
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany p.d.: 'Dominik'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK 2009 | OL. PŁ. 90 x 90 | PEJZAŻ'
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akryl, płótno
66 x 96 cm
sygn. p.d.: Dominik
na odwrocie na płótnie sygn.: DOMINIK 1992 | ACRYLIC 26 x 38 | LANDSCAPE