ERB Erno (Lwów 1890 - Lwów 1943)
Boczny dziedziniec z krużgankiem Katedry Ormiańskiej we Lwowie, ok. 1925
olej, tektura, 37 x 52 cm;
sygn. l. d.: E Erb
W obrazie zwraca uwagę swoboda malowania, feeria światła i barwy, impasty grubo kładzionej farby. Rzadko spotykany w twórczości Erba motyw architektoniczny Lwowa.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, tektura; 24,5 x 37 cm
Sygnowany p.d.: E.
Erb
olej, sklejka;
27 x 38,5 cm;
sygnowany po lewej stronie u dołu: E. Erb
olej/tektura, 26 x 33 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p. d.: `E. Erb`
olej/tektura,
24 x 33 cm (w świetle oprawy)
sygnowany l. d.: `E Erb`
olej, tektura,
35.5 x 51
sygnowany l.d.: E Erb
olej, tektura naklejona na sklejkę,
49,5 x 69 cm;
sygn. p. d.: E. Erb
olej, tektura,
35 x 25,5 cm;
sygn. p. d.: EErb
sygn. p.d.
olej, tektura
35x27
Olej, sklejka;
45,5 x 63 cm w świetle ramy
Sygnowany p.d.: E. Erb
olej, karton
31,5 x 47 cm
sygn.p.d. Erb