FRONCZAK Andrzej (ur. 1959, Brześć Kujawski)
technika własna, płótno, 30 x 24 cm,
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
technika własna, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d.: A. Fronczak 14 r.
sygn. p.d A Fronczak 15
Zarzeczne metropolis III, 2015
technika własna na płótnie 100x70 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg
technika własna, płótno, 100x70 cm
sygn. p.d.: A. Fronczak 15
Technika własna na płótnie, 70x100 cm
Opisany na odwrocie
Technika własna na płótnie 100x70 cm
sygnowana z przodu prawy dolny róg
Technika własna na płótnie, 100 x 70 cm
Brześć Kujawski... Tajemnica miasta, 2015
technika własna, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: A. Fronczak 15
sygn. p.d A.Fronczak 15
technika własna, płótno, 70x100 cm
sygn. p.d.: A. Fronczak ‘15
technika własna, płótno,
sygn. p.d.: A. Fronczak
olej, płótno, 60x70 cm
sygn. A.Fronczak 014, opisany na odwrocie: Andrzej Fronczak "Przedmiejska tama" 2014
sygn. p.d.: A. Fronczak 15
technika własna na płótnie 70x100 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg
Sygnowany z przodu prawy dolny róg
Widok na nadrzeczną gęstwinę 2014
technika własna na płótnie, 100x70 cm