KOŁODZIEJCZYK Tomasz (ur. 1976, Szczecin)
olej, płótno; wym.
50 x 70 cm;
sygn. na odwrocie: tomasz kołodziejczyk "przystań" 2011
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno,
50 x 70 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: ` "Port II" | Tomasz Kołodziejczyk | 2010`
Akryl, płótno;
50,5x70,5 cm
Sygn.na odwrocie: Port III/ 2010 Tomasz Kołodziejczyk
akryl, płótno,
80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: Tomasz Kołodziejczyk 2010/ z cyklu "Skrzyżowania"/"Lińsk"
akryl, płótno,
40x60 cm,
sygn. na odwrocie: "Maska Tomasz Kołodziejczyk 2007"
Akryl, płótno;
80x101 cm
Sygn. Na odwrocie: "Wiadukt"/ Tomasz Kołodziejczyk/ 2010
akryl/płótno,
100 x 73 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: ` "TRIO" | Tomasz Kołodziejczyk | 2010`
Akryl, płótno;
50,5 x 70,5 cm
Sygn. na odwrocie: Tomasz Kołodziejczyk/ 2010
olej, płótno;
60 x 80 cm;
sygnowany na odwrocie: Tomasz Kołodziejczyk "Port I" 2010
olej/płótno,
100 x 120 cm
sygn., dat. i opisany na odwrociu