ARTYSTA nieokreślony, XX w.
drewno, częściowo polichromowane;
wys. 42 cm;
na odwrocie nalepka z napisem: Wspomnienie
cena wywoławcza: Wykup abonament
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
Projekt witraża św. Bronisławy(?), 1 ćw. XX w.
ołówek, akwarela, papier; 52 x 16 cm (w świetle
oprawy);
Artysta krakowski zapewne wywodzący się z kręgu
Józefa Mehoffera.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
Czytające dzieci - płaskorzeźba
terakota malowana na srebrny kolor;
18 x 14 cm
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
Wizerunek młodej kobiety, 1969
na drewnianym klocku
z uchwytem do zawieszenia;
technika własna ( farby olejne,
złocenia), klocek drewniany;
20,5 x 13,5 x 7 cm;
sygn. na boku: znakami
autorskimi oraz dat. 69
Polska, 1969 r.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
Wizerunek Józefa Stalina w mundurze Generalissimusa
intarsja, deska; 52 x 43,5 cm;
I poł. XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
niesygnowany
akwarela, papier
25x39 cm (w świetle passe-partout )
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
tusz, papier, 27,5 × 20 cm w świetle ramy
u dołu dedykacja: (...) w chwilach wolnych, chwilach wytchnienia, popatrz czasem na artystkę(.....)żyj teatrem... muzyką a lżej ci będzie (...w dniu imienin Twoich 28 X 1953/ Stanek(?)
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
Spotkanie - z cyklu: Sceny warszawskie
piórko, tusz, gwasz, papier; 16 x 9,3 cm
(wymiar arkusza).
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
W restauracji - z cyklu: Sceny warszawskie
piórko, tusz, gwasz,
papier; 17,2x12,6 cm (w świetle oprawy)
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
pastel, papier; 28,5 x 19,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: R.P.R. 18.V.961 dalej
podpis (słabo czytelnie)
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
piórko, tusz, papier; 28,5 x 21,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: J.../ 74 r. słabo czytelne