1 zł
2 600 000 zł

HAYDER Fryderyk Antoni (1905 Przemyśl -1990)

WIDOK MIASTA ZE WZGÓRZA, 1967

olej na płótnie
100 x 120 cm
sygnowany l.d. "F.Hayder 67", na odwrocie "F.HAYDER"

cena wywoławcza: Wykup abonament

WIDOK MIASTA, 1967

olej na płótnie
100 x 120 cm

Pejzaż z wieżą kościoła

tempera, papier
28 x 41 cm,
sygn. l.d.: F. Hayder (19)61

Martwa natura z jabłkami, 1965

olej, płyta pilśniowa
2 x 70 cm;
sygn. p. d.: F. Hayder.1965

MARTWA NATURA Z OWOCAMI I DZBANEM, 1971

olej/sklejka,
60 x 70 cm
sygn. i dat. p.d.: `F. Hayder 71`

Kompozycja z czajnikiem

olej, tektura,
59 x 79 cm;
sygn. l. d.: F. Hayder

KOMPOZYCJA, 1972

olej, dykta,
60 x 80 cm
sygnowany l.d.: F. Hayder 72

WNĘTRZE Z PAJACYKIEMI BUTELKź NA STOLE, 1970

olej na tekturze, 60 x 60 cm,
sygnowany l. d. : "F. Hayder 70"

KOMPOZYCJA Z BUTELKź I CZAJNIKIEM

olej na tekturze, 59 x 79 cm,
sygnowany l. d. "F. Hayder"

KOMPOZYCJA ABSTRAKCYJNA, 1974

tempera na kartonie 63, 5 x 50 cm,
sygnowana l. d. "F. Hayder 74"
Z posiadania rodziny artysty.

Pejzaż przemysłowy, 1972

tempera, papier,
48 x 66cm
sygn. l.d..: F. Hayder 1972

Motyw z Bieszczad. Pejzaż jesienny, 1976

akwarela, papier,
50 x 70cm
sygn. l.d..: F. Hayder / 76
na odwrocie napis flamastrem: F. Hayder / Motyw z Bieszczad pejzaż jesienny / akwarela
50 x 70 1976

PEJZAŻ WIEJSKI Z CHATAMI, 1967

Olej, tektura; 45 x 64 cm w świetle ramy
Sygnowany l.d.: F. Hayder 67.

MIASTO, 1961

gwasz na tekturze, 50 x 69,5 cm, sygnowany l.d. "F. Hayder.61"

Wrocław, 1971

olej/płyta pilśniowa,
59 x 80 cm
opisany na odwrocie: `F. Hayder / `WROCŁAW"`

Martwa natura z tulipanami, 1970

olej/płyta pilśniowa,
59 x 70 cm
sygn. i dat. l.d.: `F. Hayder 70`
opisany na odwrocie: `Martwa natura z tulipanami / olej 68 x 59`

Gliwice, 1972

gwasz, papier, 50 x 70 cm;
sygn. l.d.: F. Hayder 72

Martwa natura

olej, karton,
50 x 70 cm ;
sygn. p.d.: F. HAYDER

Martwa natura z paletą (1961)

sygnowany dat. p.d.
gwasz, tektura
50x70

Martwa natura z białym czajnikiem, 1969 r.

gwasz/papier, 61 x 80 cm
sygnowany i datowany p. d.: `F. Hayder 69`

liczba obiektów: 206