CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
Projekt ekslibrisu Galerii Plakatu
Collage, tusz;
wym.: 175 x 125 mm;
nie sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
CORPUS I [FIGURA SYMETRYCZNA], 1974
litografia barwna na papierze z filigranem "BFK RIVES",
64 x 50 cm
sygnowana ołówkiem p.d. "R. CIEŚLEWICZ" i l.d. "e./a. 1974" [odbitka autorska].
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
La panthere trÝs noire /BARDZO CZARNA PANTERA/, 1974
litografia czarnobiała, na papierze z filigranem "BFK RIVES/France",
64 x 50 cm,
sygnowana ołówkiem p.d. "R. CIEŚLEWICZ" i l.d. "E. A. /1974"
[odbitka autorska].
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
Litografia barwna, na papierze z filigranem "BFK RIVES/France", odbitka autorska, 54,5 x 39 cm. Sygnowana p.d. ołówkiem "R. CIEŚLEWICZ 1973"; l.d. "e/a" i tytuł pracy.
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
GUERNICA. Film d`ARRABAL, 1975
druk czarno-biały, 70 x 50 cm. Sygnowany ołówkiem p.d.
"R. CIEŚLEWICZ", l.d. [odbitka] "64/100". Nakładem Klubu Kolekcjonerów Plakatu. Druk galeria Wielka 19 Poznań 81 (piecz. na odwrocie). Minimalne rozdarcia na marginesach. Film "GUERNICA", 1975, scenariusz i reżyseria Fernando Arrabal.
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
Druk dwubarwny, 53,5 x 39 cm. Sygnowany po lewej (na plakacie) "R. CIEŚLEWICZ" i u dołu po prawej, ołówkiem "R. CIEŚLEWICZ". Po lewej [odbitka] "76/100". Nakładem Klubu Kolekcjonerów Plakatu. Druk galeria Wielka 19 Poznań 81 (piecz. na odwrocie). Film "L`AFFICHE ROUGE", Francja 1976, reż. Frank Cassenti.
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
La panthere tres Noire (cykl Figury symetryczne), 1974
Serigrafia, papier; wym.: 400 x 580 mm; sygn. oł. p.d.: R. Cieślewicz, l.d.: e/a 1974. Grafika wykorzystana w plakacie teatralnym, do sztuki J. Joyce`a Bloomusalem.
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
Pieds panique III (cykl Figury symetryczne), 1974
Serigrafia, papier; wym.: 400 x 580 mm; sygn. oł. p.d.: R. Cieślewicz, l.d.: e/a 1974.
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
La Joconde (cykl Figury symetryczne), 1974
Serigrafia, papier; wym.: 570 x 560 mm; sygn. oł. p.d.: R. Cieślewicz, l.d.: e/a 1974.
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
Serigrafia, papier; wym.: 640 x 460 mm; sygn. oł. p.d.: R. Cieślewicz, l.d.: e/a 1974.
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
Serigrafia, papier
wym.: 400 x 580 mm
sygn. oł. p.d.: R. Cieślewicz, l.d.: e/a 1974
Grafika wykorzystana w plakacie teatralnym, do sztuki J. Joyce`a Bloomusalem.
Lit.: Sztuka polska XX wieku, Kraków 2000, s. 387, p. 825; A. Grabowska-Konwent, Roman Cieślewicz 1930-96, Poznań 2006, s. 107.
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
Serigrafia, papier
wym.: 400 x 580 mm
sygn. oł. p.d.: R. Cieślewicz, l.d.: e/a 1974.
Lit.: Sztuka polska XX wieku, Kraków 2000, s. 387, p. 826; A. Grabowska-Konwent, Roman Cieślewicz 1930-96, Poznań 2006, poz. 152.
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
Serigrafia, papier
wym.: 570 x 560 mm
Lit.: Sztuka polska XX wieku, Kraków 2000, s. 387, p. 827; A. Grabowska-Konwent, Roman Cieślewicz 1930-96, Poznań 2006, poz. 151.
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
Serigrafia, papier;
wym.: 640 x 460 mm;
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
Serigrafia, papier;
wym.: 400 x 580 mm;
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
Serigrafia, papier;
wym.: 400 x 580 mm;