BLOND Maurice (Blumenkranc) (1899-1974)
olej/płótno,
46 x 60 cm
sygnowany l. d.: `M. Blond`
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 27 x 22,5 cm;
sygn. i dat l.g.: 63 / M. Blond
Obraz dwustronny - Martwa natura (awers), Portret kobiety (rewers)
olej/tektura, 55,5 x 45,5 cm
Portret kobiety sygnowany l. d.: `Blond`
Obraz dwustronny - Portret kobiety, Martwa natura
olej/tektura, 55,5 x 45,5 cm
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 27 x 23 cm ( w świetle oprawy);
sygn. p.d.: M. Blond (ołówkiem, częściowo pod oprawą);
olej na płótnie naklejonym na płytę pilśniową, 27 x 34,8 cm,
sygnowany l.g. "M. Blond"
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier,
27 x 23 cm ( w świetle oprawy);
litografia barwna, papier,
48 x 47,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: M. Blond (na płycie),
p.d.: M. Blond (ołówkiem),
l.d.: Epreuve d`artiste (ołówkiem)
akwarela, ołówek, papier, 16 x 14 cm;
sygn. p.d.: M. Blond
litografia barwna, papier,
p.d.: M. Blond (ołówkiem),
l.d.: Epreuve dŐartiste (ołówkiem)
litografia barwna, papier,
48 x 47,5 cm (w ćwietle oprawy);
p.d.: M. Blond (ołówkiem),
olej/płyta pilśniowa, 25,2 x 32,5 cm (w świetle passe- partout)
sygnowany l. g.: `M. Blond`, na odwrocie naklejka z napisem: "Maurice Blond Cornfild + Chateau"
olej na płycie, 19 x 27 cm,
sygnowany l.d. "M. Blond 67", na odwrocie (prawdopodobnie numer ewidencyjny) "456 1967"
Ze spuścizny po malarzu Zygmuncie Schreterze.
olej, sklejka, 50 x 61 cm; sygn. p.d.: M. Blond
na odwrocie: nalepka z francuskim tytułem Le Belvedere i numerem 47
olej, płótno
60 x 73 cm