WANIEK Henryk (ur.1942 Oświęcim)
akwarela, karton,
47 x 59.3 cm
sygnowany l.d.: SOL INVICTI HENRYK WANIEK, p.d.: AUG - SEPT 1991 OCULUS HORI
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, folia srebrna, płótno,
50.5 x 65 cm
sygnowany na odwr.: HENRYK WANIEK | JUN. 1992 | Zwierciadło | Zwierciadeł | SPECULUMSPECULORUM
olej, płótno, 43 x 53 cm, na odwrocie: napisy autorskie - tytuł
PODWÓJNA WSPINACZKA/ THE TWOFOLD CLIMBING/ 1989
oraz na ramie stempel galerii DESA w Warszawie.
olej, płótno,
60.5 x 73 cm
sygnowany na odwrocie u góry: HENRYK WANIEK | FATA IOVIS | APR KROPA 1994
"Ostatniego dnia stojąc przed świątynią"
olej, płótno
sygn. na odwrocie: Henryk Waniek dec 1971
wym.: 70,5 x 90 cm
Na odwrocie naklejka z BWA w Katowicach
olej, płyta pilśniowa,
34.5 x 26 cm
sygnowany na odwr. wzdłuż l. krawędzi l.: DEC. 1971 | HENRYK WANIEK p.: HS4 | HS5 >9, dedykacja p.g.: FOR MR. ANDRZEJ | KOSTOŁOWSKI | ONLY | & HEARTLY | FROM | ME
olej na desce okrągłej o średnicy 46 cm
na odwrocie sygnowany: "Henryk Waniek/Dec. 1988" i napisy autorskie: "Ziemia", "Piorun", "Tęcza", "Woda"