STAROWIEYSKI Franciszek (1930 Bratkówka k. Krosna - 2009 Warszawa)
cena wywoławcza: Wykup abonament
długopis, papier, 21 x 29,7 cm
sygn. p. d.: F.B.S. 1693
pastel, papier, 21 x 29,7 cm
sygn. p. śr.: FS 1688
ołówek, papier, 21 x 29,7 cm
sygn. śr. d.: FS 1688 P
Bogini śmierci korali (La deese de la mort des coraux), 1989
olej, płyta, 131 x 101 cm
sygn. l. śr.: LA DEESSE |DE LA MORT | DES COREAUX |FS 1689 P
Oko i ucho czerwonej zarazy, 1989
olej, płyta, 102 x 131 cm
sygn.: p. śr. FS 1689 | OKO i UCHO | CZERWONEJ | ZARAZY
pastel, papier, 29,7 x 21 cm
sygn. p. d.: F.B.S. 1696
technika mieszana, papier, 21 x 29,7 cm
sygn. p. d.: F.B.S. | 1688 P
ołówek, papier, 30,3 x 22,7 cm
sygn. p. śr.: FS 1682
akwarela, papier, 21 x 29,7 cm
niesygnowany
sygn.: śr. d. JEBIHAAL, FStarowieyski 1696 | P
akwarela, papier, 29,7 x 21 cm
sygn. śr. d.: FS 1695
Dąb, z cyklu Pejzaże akwitańskie, 1991
akwarela, pastel , papier, 21 x 29,7 cm
sygn. śr. g.: FS 1691
akwarela, ołówek, kredka, papier, 21 x 29,7 cm
sygn. śr. d.: FS 1686 KAZ
flamaster, papier, 29,7 x 21 cm
sygn. p. d.: FS 1687
ołówek, długopis, flamaster, papier, 29,7 x 21 cm
sygn. śr. d.: FS 1687
sygn. p. d.: FS 1687
technika mieszana, papier, 29,7 x 21 cm
sygn. p. g.: FS 1684 | P; u dołu napis: LA GRAND BETISEUSE
akwarela, ołówek, papier, 21 x 29,7 cm
sygn. l. d.: FS| 1987
ołówek, akwarela, papier, 21 x 29,7 cm
sygn. l. d.: FS 1687