SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
cena wywoławcza: Wykup abonament
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
olej, płótno
81 x 116 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Sempoliński `70 / rzeka
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
olej, płótno,
100 x 73 cm;
sygn. na odwrocie: Sempoliński / marzec 98 / czaszka
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
olej, płótno
65 x 50 cm;
sygn. i dat na odwrocie: Sempoliński 4 VII 99 / Męćmierz, Wisła
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
olej, płótno
100 x 80 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Sempoliński / '90 / listopad / czaszka
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
olej, płótno, 92 x 73 cm;
opisany na odwrocie: Sempoliński / zdjęcie z krzyża / 1980 / 2002 / zza grobu / 2003
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
olej, płótno, 73 x 92 cm;
sygn. na odwrocie: `72 Sempoliński Chleb
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
Miejsce czaszki / Św. Jan, 1992-2000
olej, płótno, 100 x 80 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: Sempoliński / `92 / Miejsce / czaszki
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
olej na płótnie, 100 x 70 cm
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
WISŁA POD JANOWCEM I AUTOPORTRET, 1983/2001
olej na płótnie, 92,5 x 72 cm,
na odwrocie (na płótnie) autorski napis-sygnatura "Sempoliński / `83. / Wisła pod Janowcem" i niżej dopisane później "i styczeń / 2001 / Autoportret"
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
Autoportret (Der Andere), 2004
pastel na kartonie,
70x50 cm,
sygn. na odwrocie
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
pastel na kartonie,
70x50 cm,
sygn. na odwrocie
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
pastel na kartonie,
70x50 cm,
sygn. na odwrocie
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
pastel na kartonie,
70x50 cm,
sygn. na odwrocie
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
pastel na kartonie,
70x50 cm,
sygn. na odwrocie
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
pastel na kartonie,
60x42 cm,
sygn. na odwrocie
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
pastel
70x100
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
olej na płótnie, 54 x 73,2 cm
na odwrocie dedykacja: "Panu Profesorowi/ Juliuszowi Starzyńskiemu/ przyjacielowi artystów/ z prośbą o wyrozumiałość/ dla błędów/ Jacek Sempoliński/ 27 XI 1972"
na krośnie malarskim nalepka krakowskiego zakładu przyborów malarskich