MAŚLUSZCZAK Franciszek (ur. 1948, Kotlice)
akryl/płótno,
46 x 41 cm
sygn. i dat. śr.l.: `Franciszek Maśluszczak 1992` (wzdłuż krawędzi)
opisany na odwrocie: `Franciszek / Maśluszczak / acrylic 1992 / 45 x 41 cm / DALEKO DO DOMU`
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płyta,
31 x 46 cm (w świetle oprawy)
sygn. i dat. l.d.: `Fr. Maśluszczak I 1990`
akwarela, papier
56 x 32 cm;
sygn. p. g.: Franciszek Maśluszczak 2004; l. g.: MŁODZIAN
akwarela, papier
48 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. po środku: Franciszek Maśluszczak 1999; l. g.: Fascynacja
akryl, płótno
46 x 33 cm
sygn. l.d .: Fr. M. 2001
na odwrocie napis autorskie oraz nr: 1869/10
akwarela, papier
56,5 x 44 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. g.: Franciszek Maśluszczak / 2002; p. g.: Międzyzdroje
Zaciekawienie pejzażem przypomnianym, 20
olej, tektura
46 x 55 cm;
sygn. p. g. Franciszek Maśluszczak 2001
na odwrocie napisy autorskie: Franciszek Maśluszczak / 46 x 55 cm.2001 / zaciekawienie pejzażem przypomnianym
akryl, płótno,
100 x 81 cm
sygnowany l.g.: Franciszek Maśluszczak
na odwrocie g. na krośnie: Franciszek Maśluszczak AKRYLIC 1997/1998
p. wzdłuż na krośnie: 100 x 81 cm DOMOWE ZDARZENIA
na d. krawędzi 672/7 [pierwsza cyfra nieczytelna]
olej/płótno naciągnięte na deskę
15 x 15 cm
dat. i sygn. u dołu: `1978 FRANCISZEK MAŚLUSZCZAK`
na odwrocie opis autorski: `FRANCISZEK / MAŚLUSZCZAK / tytuł: ZAZDROSNE / OBCIĄŻENIE / 1978�`
akwarela/papier,
51 x 36 cm
dat. i sygn. p.d.: `2007 | Franciszek Maśluszczak`
akwarela,papier;
29,5 x 25,5 cm w świetle passe-partout
sygn.p.d.: 2008/Franciszek Maśluszczak
tyt.p.g.: Piechur
ol., pł.,
90 x 37,5 cm
ol., pł.,
90 x 37,5 cm
akwarela,
39x29 cm
akwarela,
30 x 40 cm,
sygn.
olej, płótno,
24.5 x 24.5 cm
sygnowany p.g. wzdłuż krawędzi: FRANCISZEK 1981 | MAŚLUSZCZAK 1982
na odwr. na pł. napis autorski: FRANCISZEK MAŚLUSZCZAK | 1981/1982 olej | tytuł: MELODIA | 24,5 x 24,5 cm | 252
akryl, płótno,
92 x 92 cm
sygnowany p.d.: Franciszek Maśluszczak | 1988.
Na odwr. na pł. napis autorski: Franciszek Maśluszczak | 1988 acrylic | tytuł: Ogromny supeł | 92 x 92 cm. | 520.
akwarela
41 x 26 cm
akryl, płótno, 46,5 x 33 cm;
sygn. l. d.: Fr.M. 2001; na odwrocie opis autorski