GIERAGA Andrzej (ur. 1934, Śliwniki)
cena wywoławcza: Wykup abonament
mezzotinta, akwatinta, relief, 59 x 46,5 cm (odcisk płyty);
sygn. i dat. p.d.: ANDRZEJ GIERAGA 1993 R.; napis l.d.: COMPOSITION I 3/50
technika mieszana/płyta, 70 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: `ANDRZEJ GIERAGA / W. n. t. pr., 70 x 70 cm / tech. mieszana / 2007`
Wariacje na temat progresji, 2004
technika własna, akryl, sklejka, płyta pilśniowa,
50 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie
akwaforta, relief, papier,
18 x 12 (w świetle passe-partout),
15 x 11,5 cm (odbitka płyty);
sygn., dat. i opisany u dołu: Bez tytułu VIII 32/50 Andrzej Gieraga 89
technika własna, sklejka, 49 x 49 cm
(w świetle ramy); na odwrocie napis autorski:
ANDRZEJ GIERAGA /PROGR - WARIANT / WYM. 50 x 50 cm /
TECH. WŁASNA / ROK 2001
technika własna, akryl, sklejka, 50 x 50 cm;
sygn. na odwrocie: ANDRZEJ GIERAGA /
KWADRATY / TECH. WŁASNA / 50 x 50 / 2005
technika własna, 33,5 x 33,5 cm;
na odwrocie napis autorski: ANDRZEJ GIERAGA / KWADRATY I /
TECH. WŁASNA / 35 x 35 / 2005
ołówek, relief, Rededykacja I dla Moniki Małkowskiej, 18x15,5 cm
sygnowany, datowany na odwrociu
akryl, płótno, płyta
70x70
tempera, płótno, 70 x 70 cm;
na odwrocie napisy autorskie
technika mieszana
70x70
sygnowany, datowany p.d.
akwatinta, relief
14.8x11.6
technika własna, płyta
50x50
relief, akwatinta, mezzotinta
59.3x45
sygnowany, datowany p.d.
tech. własna,
30 x 60cm