FILIPKIEWICZ Mieczysław (1891-1951)
Pejzaż zimowy z zagrodami góralskimi
olej, płótno naklejone na płytę; 38 x 44 cm;
sygnowany po lewej stronie u dołu: Mieczysław Filipkiewicz
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura, wym.: 29 x 55cm
sygn. p.d.: Mieczysław Filipkiewicz
akwarela, gwasz, papier, wym.: 23 x 33 cm
sygn. l.d.: Mieczysław Filipkiewicz
akwarela, papier, wym.: 29 x 38,5 cm
sygn. p.d.: Mieczysław Filipkiewicz (19)36
akwarela, gwasz, tektura,
16,5 x 32,3 cm;
sygn. p.d.: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ
Na odwrocie pieczęć autorska: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ
Gwasz, tektura;
35 x 49,7 cm
Sygnowany l. d.: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ
akwarela na tekturze, 34,5 x 48 cm
sygn. l.d. "Mieczysław Filipkiewicz"
olej, tektura, 33 x 27 cm;
sygn. p.d.: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ. 1913.
na odwrocie napis autorski: Wieczorem/ Mieczysław Filipkiewicz / Kraków / Siemiradzkiego 23.
Olej, tektura; 49,8 x 69,4 cm
Sygnowany czarnym olejem l.d.: Mieczysław Filipkiewicz
akwarela na tekturze,
34,5 x 48 cm,
sygnowana u dołu po lewej "Mieczysław Filipkiewicz"
olej, tektura, wym.: 48 x 67 cm
sygn. l.d.: Mieczysław Filipkiewicz Poronin 1931
olej, tektura, 48,5 x 44,5 cm; sygn. p.d.: Mieczysław Filipkiewicz
Akwarela, gwasz na papierze 33 x 48 cm (w świetle passe-partout) (każdy)
Sygnowany p.d. - "Mieczysłąw Filipkiewicz" (każdy)
akwarela, gwasz, papier, 50 x 70 cm;
olej, tektura, 34 x 39 cm;
sygn. p.d.: Mieczysław FILIPKIEWICZ / ZAKOPANE
olej, tektura
sygn. l.d.: Mieczysław Filipkiewicz 1930
wym.: 78 x 58 cm
sygn. dat. p.d.
akwarela papier 35.4x47.2