MACKIEWICZ Konstanty (1894 -1985)
olej/tektura,
57 x 68 cm
sygnowany l. d.: `K. MACKIEWICZ`
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno,
69 x 98 cm
sygnowany p. d.: `K. Mackiewicz`
olej, płótno,
73 x 100 cm;
sygn. p. d.: KMackiewicz
gwasz na podrysowaniu ołówkiem, papier jasnobrązowy,
68 x 76 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: K. MACKIEWICZ
olej, płyta,
46,5 x 55,5 cm;
sygn. l. d.: K. MACKIEWICZ
olej, tektura,
40 x 29,5 cm;
sygn. p. d.: K. MACKIEWICZ
olej, tektura, 29 x 41,5 cm;
sygn. l. d.: K. MACKIEWICZ
Na odwrocie stempel ze Spółdzielni Wydawnictw Artystycznych i
Użytkowych "Poziom" w Łodzi z numerem 210.
olej, płótno, 55,5 x 66 cm;
sygn. l. d.: K. MACKIEWICZ