STAJUDA Jerzy Adam (1936 Falenica- 1992 Warszawa)
olej, płótno,
60 x 81 cm
Na odwrocie na płótnie dwukrotny napis: Jerzy Stajuda
Na blejtramie napis: JERZY STAJUDA | HARPIA 1975 60 x 81 OL/PŁ/OIL/CANVAS | HARPY
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, papier
66.5 x 55 cm
sygn. tuszem l.d.: 2806, oł. p.d.: Najnieśmielej possiblement & extremement Panu J. P. Jerzy Stajuda 86, obok tuszem znak chiński
na odwr. okrągły stempel z napisem z facsimile sygnatury i napisem w otoku: JERZY STAJUDA FECIT
Tusz/papier, 45 x 30 cm (w św. p. p.)
sygnowany p. d.: ` Stajuda, nr 3011`
akwarela, ołówek, papier,
59.7 x 54 cm
sygn. oł. śr.d.: 0419, obok po prawej: Józkowi jednak największemu z tych trzech Jerzy S. Jego szczęśliwy przyjaciel 1980, na odwr. okrągły stempel z napisem z faksymile sygnatury i napisem w otoku: JERZY STAJUDA FECIT
akwarela, papier,
66.3 x 54 cm
sygn. brązowym tuszem l.d.: 0811, oł. p.d.: Kochany J., czy wiemy, Ty i Ja co to jest. Tzn. nic. [?] Jerzy Stajuda 82. Varsovie, obok tuszem brązowym znak chiński
akwarela, 21 x 29,5 cm, sygn.
Dar Pani Aleksandry Semenowicz.
akwarela/papier, 33,5 x 29,5 cm w św. p. p.
sygn. p. d.: Stajuda oraz numer l. d.: 2411
akwarela, tusz, papier, 29,5 x 42 cm;
sygn. p.d: Jerzy Stajuda; l.d. numerowana: 2810
akwarela, tusz, papier, 21 x 29,5 cm;
p.d. symbol, l.d. numer: 1411
rysunek tuszem brązowym, papier, 43 x 61,2 cm;
niesygnowany; l.d. numer: 1803
rysunek tuszem czarnym, papier, 43 x 61,2 cm;
niesygnowany, l.d. numer: 1603
akwarela, tusz, papier, 21 x 29,3 cm;
p.d.: symbol l.d. numerowana: 0112
rysunek, tusz, papier, 29,6 x 21cm (MASP/DEP. 174/39)
ołówek, papier
15 cm x 21 cm
sygn p.d. "Stajuda"
akwarela, papier,
16 x 20 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: Jerzy Stajuda
akwarela, tusz, papier, 29,7 x 21 cm
(nr MASP/dep. 152/7)
akwarela, tusz, papier, 29,6 x 21,1 cm
(nr MASP/dep. 245/2)