BORYSOWSKI Stanisław (1901 Lwów - 1988 Toruń)
olej, płótno,
60 x 73 cm;
sygn. l. d.: Borysowski
Na odwrocie opis autorski: Borysowski St. / 1942 / Lwów
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie,
68,5 x 93,5 cm /na pasach z trzech stron/,
sygnowany l.d. "St. Borysowski / ul
." /dalej zamalowane/
oraz na odwrocie.
piórko, tusz, papier, 23,5 x 20,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Borysowski
technika własna, papier, 48 x 42 cm;
sygn. i dat. p. d.: St. Borysowski 1957; opisana u dołu
MARTWA NATURA Z KARAFKź I CZERWONYM KUBKIEM
Olej, płótno naklejone na tekturę;
45,2 x 44,8 cm
Sygnowany p.d.: Borysowski
olej, tektura
44 x 53 cm;
sygn. l. d.: S. Borysowski;
na odwrociu- martwa natura z owocami
Czerwone dachy z południa Francji
olej, płótno
60 x 45,5 cm;
sygn. l. d.: Borysowski
technika własna, papier
48 x 42 cm;
Pejzaż z torami kolejowymi, przed 1939
olej, płótno
62 x 70 cm;
sygn. p.d.: Borysowski
olej, płótno,
55.5 x 46.5 cm
sygnowany l.d.: Borysowski
na odwrocie na płótnie nalepka inwentaryzacyjna MKiS
olej, tektura
44 x 53 cm
sygn. l. d.: S. Borysowski;
na odwrocie- martwa natura z owocami
olej/tektura
27,5 x 33 cm
opis. p.d.: `Borysowski Park`
Kościół w Wyżynianach pod Lwowem
olej, płótno,
45 x 53 cm;
sygn. l. d.: Borysowski
Na odwrocie dedykacja z 1947 r.
technika własna, papier,
40,5 x 33,5 cm;
technika własna, papier,
48 x 42 cm;