STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
akwarela, kredka, papier,
47.3 x 31.5 cm
sygn. akwarelą p.d.: J. S.
cena wywoławcza: Wykup abonament
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
Kompozycja abstrakcyjna, lata 60.
akwarela, tusz, pióro, papier,
41.8 x 29.3 cm
sygn. oł. p.d.: J. S.
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
gwasz/papier
46,3 x 30 cm (w świetle p. p.)
sygnowany p. d.: "Studnicki"
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
gwasz/papier
30 x 45,5 cm (w świetle p. p.)
sygnowany p .d.: "J. Studnicki"
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
gwasz/papier
30 x 46 cm (w świetle p. p.)
sygnowany p. d.: "J. Studnicki"
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
akwarela, kredka, papier,
40 x 28 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: Studnicki
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
Na odwrocie napis długopisem: "Autor 21 x 29,8 cm. Inw. 410 | ry. J. Studnicki"
Akwarela/papier, 19,5 x 28,5 cm (w świetle passe - partout)
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
Sygnowany ołówkiem p. d.: "JS"
Ołówek/papier, 20 x 29 cm (w świetle passe - partout)
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
akwarela, 19,5 x 29 cm
sygn. l.d.: "Stud"
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
olej, płótno, 72 x 59 cm;
sygn. p.d.: STUDNICKI, na odwrocie nr inw.: 140
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
gwasz na papierze, 46,3 x 30 cm
sygn. p.g.: "J.Studnicki"
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
gwasz, akwarela, pastel, długopis na papierze,
31 x 47 cm, sygnowany ołówkiem p.d. "Studnicki",
na odwrocie tytuł pracy i "nr inw. 105"
Nr inwentarza 105 odsyła do katalogu prac Juliusza Studnickiego sporządzonego przez Krystynę Studnicką.
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
olej na płótnie,
72,5 x 60 cm,
sygnowany u dołu po prawej "Studnicki". Na odwrocie, dwukrotnie- na płótnie i krośnie - "nr inw 146"
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
olej na płótnie,
59,7 x 73 cm,
sygnowany u dołu po prawej"J. Studnicki"
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
tusz, papier, 21 x 29,8 cm,
na odwrocie napisy tytuł oraz numer inw. 253
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
akwarela, kredka, papier, wym.: 31,5 x 46 cm
sygn. l.d.: J. Studnicki
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
olej na płótnie, 65 x 54,5 cm
sygnowany na odwrocie (na krośnie) "J. Studnicki/Kwiaty" oraz "nr. inw. 35"
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
olej, płótno
sygn. l.g.: Studnicki
wym.: 65 x 53 cm
Na blejtramie znajduje się naklejka z XXXIII Esposizione Biennale Internazionale d`Arte 1966 z Wenecji