GÓRSKI Stanisław (1887 Kościan - 1955 Kraków)
pastel, papier,
33,5 x 22,5 cm,
sygn. l.d.: St. Górski
cena wywoławcza: Wykup abonament
pastel, papier,
33,5 x 24,7 cm,
sygn. l.d.: St. Górski
pastel, papier naklejony na tekturę , 50 x 35 cm;
sygn. z prawej: St Górski
pastel, papier, 49 x 69 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: St. Górski
pastel, papier, 47,5 x 66 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: St. Górski.
pastel, tektura,
51 x 35,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: St. Górski
pastel, papier,
45 x 33 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: St. Górski
na odwrocie nalepka K. Granecki - Gniezno, Mistrz pozłotniczy i dekorator kościołów, Rynek 5, zał 1907, szklarstwo budowlane
i artystyczne, skład obrazów i dewocjonalii, specjalność oprawa obrazów.
pastel, papier,
49 x 69 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: St. Górski
pastel, papier,
48 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: St. Górski
sygn. p. d.: St. Górski
sygn. p.d.
pastel, tektura
35x24.5
Portret dziewczyny z żółtą różą
pastel, tektura,
49 x 33,5 cm
sygn. p.d.: St. Górski