CHROMY Bronisław (1925 Leńcze - 2017 Kraków)
cena wywoławcza: Wykup abonament
brąz
wys. 60 cm, szer. 90 cm
olej, płótno, 80,6 x 60,7 cm,
sygn. p. d.: Bronisław / Chromy,
na odwrocie sygn., dat. i opis
Rzeźba, brąz, kamień
wys. 24 cm, dł. 32 cm
sygn.
brąz patynowany,
wys.23 cm,
sygn
stop cyny, metal,
25 x 40 cm
olej, płótno, 81 x 100,5 cm;
sygn. p. d.: Br. Chromy / 2001
olej, płótno, wym.
70 x 119,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: B. Chromy 92
rzeźba,
kamień, brąz,
dł. 36 cm, wys. 14 cm,
sygn.
olej, płótno,
81 x 100 cm;
sygn. i dat. p.d.: 2002 BR CHROMY