DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
inkografia, papier, 44 × 60 cm (zadruk), 48 × 62 cm w świetle passe-partout
sygn. ołówkiem p. d.: Jan Dobkowski oraz sygn. na płycie p. d.: Jan Dobkowski
2005-2006 ROK l. d.: 3/50M
* do obiektu zostanie doliczona opłata wynikającą z tzw. droit de suite
cena wywoławcza: Wykup abonament
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
inkografia, papier, 20 × 30 cm (zadruk), 22,5 × 32 cm w świetle passe-partout
sygn. ołówkiem p. d.: Jan Dobkowski
l. d.: 12/50s
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akryl, płótno; 35 x 45 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jan Dobkowski 1999;
na odwrocie opis autorski: Jan Dobkowski / "NOKTURN LVII" 1999 ROK / ACRYL / 35 cm x 45 cm.
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
olej, płótno; 41 x 33 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Jan Dobkowski / "RADOSNA CZUŁOŚĆ" 1972 / olej, 41 cm x 33 cm.
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Australijski sen XIII, 2006/2007
akryl, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jan Dobkowski 2006-2007 ROK.
na odwrocie opis autorski: Jan Dobkowski / "AUSTRALIJSKI SEN XIII" 2006-1007 R. / AKRYL / 80
cm x 60 cm.
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Serigrafia barwna, papier, 10 x 10 cm każda
Sygnowane ołówkiem pod ryc.: l.: H. C. 44/150, p.: Jan Dobkowski’84
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akryl, płótno
100 x 120 cm
sygn. na odwrocie:
Jan Dobkowski / "NOKTURN CIII" 2004 ROK / ACRYL / 100cm x 120cm
* opłata z tytułu "droit de suite"
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akryl, płótno
97 x 147 cm
sygn. na odwrocie:
Jan Dobkowski / "SAMURAJ" 1984 / akryl 97cm x 147cm
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akryl, płótno
65 x 54 cm
sygn. na odwr. na płótnie: Jan Dobkowski | "NASYCENIE" 1977 | ACRYL | 65 cm x 54 cm
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akryl/płótno, 197 x 294 cm
opisany na odwrociu: 'JAN DOBKOWSKI | "KARNAWAŁ"1973 R. | ACRYL | 197 cm x 294 cm' i kolejno 'CZĘŚĆ PRAWA', 'CZĘŚĆ LEWA'
- Jan Dobkowski. Prace z lat 1963-1978, Zachęta Centralne Biuro Wystaw Artystycznych, Warszawa 17.03-2.04.1978
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
olej, akryl/płótno, 196 x 146 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jan Dobkowski | "S" 1971'
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
olej, akryl, płótno, 120 x 160 cm
sygnowany na odwrocie p.g. "Jan Dobkowski | Kobieta Zjawa 1984 | olej akryl | 120 x 160 cm" l.d.; Monogram artysty
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
olej, płótno; 41 x 33 cm
sygnowany na odwrocie: "Jan Dobkowski | »ALPINISTA« 1971 | olej 41 cm x 33 cm"
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Z cyklu Uniwersum XXIV (dyptyk), 1992 r.
akwarela/papier, 49 x 64 cm
sygnowany i datowany na odwrociu
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Z cyklu Uniwersum CLII, 1999 r.
akwarela/papier, 48 x 63 cm
na odwrociu sygnowany, opisany i datowany: 'Jan Dobkowski | akwarela z cyklu "UNIVERSUM CLII" 1999 ROK | 48 cm x 63 cm'
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
ołówek/papier, 31 x 23 cm w świetle passe-partout
sygn. i opisany p.d.: Jan Dobkowski 28.4.76.
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
sygn. i opisany l.d.: Jan Dobkowski 29.4.76.
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
ołówek/papier, 49 x 62 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Jan Dobkowski 1998 r.'
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Akryl, płótno; 60 x 80 cm
Sygnowany p.d.: Jan Dobkowski 89; sygnowany, opisany na odwrocie