CIEŚLA Maciej (ur. 1988, Szczecin)
olej na płótnie 120x60 cm
Opisany na odwrocie: Maciej Cieśla, marzec 2015
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie, 120x60 cm
olej, elementy tektury na płótnie,
90x70 cm,
opisany na odwrocie: Maciej Cieśla 2015
olej, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
olej/płótno, 100 x 70 cm
na odwrociu opisany: `Maciej Cieśla 2015`
olej na płótnie z elementami gruntowanej tektury
80x60 cm
Opisany na odwrocie: Maciej Cieśla 2015
Kompozycja z salamandrami, 2014
olej, płótno, 60 x 50 cm
sygn. na odwrocie : Maciej Cieśla 2014
Kuszenie Agnieszki przez marnego pół boga, 2014
olej na płótnie, 50x50 cm
Opisany na odwrocie: Maciej Cieśla 2014
akryl na płótnie, 50x60 cm
akryl na płótnie
50x60 cm
akryl na płótnie, 80x50 cm
Opisany na odwrocie Maciej Cieśla 2014
akryl na płótnie, 70x90 cm,
Sygnowany na odwrocie