ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
akryl na płótnie, 90x90 cm
sygnowany z przodu, pośrodku i opisany na odwrocie: Where are you Janusz Orzechowski 2013
cena wywoławcza: Wykup abonament
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
akryl na płótnie, 85x85 cm
sygnowany z przodu lewy dolny róg i opisany na odwrocie "Nieśmiała" Janusz Orzechowski 2013
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
olej, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. na odwrocie: I need to clean up this... Janusz Orzechowski 2013
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
Akryl i olej na płótnie, 80 x 80 cm
Sygnowany z przodu, lewy dolny róg i opisany na odwrocie "Batman" Janusz Orzechowski 2013
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
olej, płótno, 60x80 cm
sygn. p.d.: Janusz Orzechowski 2012
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
olej, płótno, 100x70 cm
sygn. p.d.: Janusz Orzechowski 2013
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
akryl, płótno, 85 x 85 cm,
sygn. l.d.: Janusz Orzechowski 2013
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
akryl/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany l.d.: `Janusz Orzechowski 2013`
na odwrociu opisany: `Janusz Orzechowski 2013 "VelvetVanGogh"`
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
Nadchodzi ciepły weekend, 2013
akryl, płótno, 85 x 85 cm,
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
akryl, płótno, 60x80 cm
sygn.p.d. Janusz Orzechowski 2012
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
akryl/płótno, 80x80 cm
sygn. p.d. Janusz Orzechowski/2012