ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 100 x 130 cm
sygnowany i datowany p.d.: `PZ 2015`
na odwrociu opisany na blejtramie: `PAULINA ZALEWSKA "BAŁTYCKIE SZPROTKI." 2015` `
cena wywoławcza: Wykup abonament
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x70
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x70
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Peter w krainie fiordów (2015)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x70
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p.d.
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 90 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `PAULINA ZALEWSKA "WSPOMNIENIE." 2015` 70 CM x 90 CM`
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany p.d.: `PZ 2015`
na odwrociu opisany na blejtramie: `PAULINA ZALEWSKA | ``NAD POLAMI``. 2015.`
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 90 x 80 cm,
sygn. p.d.: PZ 2015
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: PZ 2015
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat.p.d.
akryl, płótno
100x70 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat.p.d.
akryl, płótno
100x70 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany p.d.: `PZ 2015`
na odwrociu opisany na blejtramie: `PAULINA ZALEWSKA ``POŻEGNANIE.`` 2015` `
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 90 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'PZ 2015`
na odwrociu opisany na blejtramie: `PAULINA ZALEWSKA ``PARADE COW.`` 2015` `
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: PZ 2015 oraz opisany na odwrocie: PAULINA ZALEWSKA LETNISKO 2015
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Masza z cyklu Trzy siostry (2015)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x70 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Irina z cyklu Trzy siostry (2015)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x70 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Olga z cyklu Trzy siostry (2015)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x70 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d. 2015
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany p.d.: `PZ 2015`
na odwrociu opisany: `PAULINA ZALEWSKA | ``PRZEZNACZENIE.`` 2015``
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 cm x 70 cm,
sygn. p.d.: PZ 2015