JASTRZĘBSKA Małgorzata (ur. 1975, Lublin)
olej, płótno, 57 x 47 cm,
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 70 x 70 cm
na odwrociu opisany: `MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 29.XII.2014 | 408.`
olej/płótno, 50 x 50 cm
na odwrociu opisany: `MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 15.III.2014. | 386.`
olej, płótno, 50 x 61 cm,
sygn. na odwrocie
olej/płótno, 50 x 50 cm
na odwrociu opisany: `MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 24.II.2014 | 384`
olej, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie: Małgorzata Jastrzębska wraz z opisem autorskim 2008
olej, płótno, 50 x 61 cm,
olej, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie, reprodukowany w czasopiśmie "Dom & Wnętrze" 10/2014
olej/płótno, 50 x 50 cm
na odwrociu opisany: `MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 23. IX. 2008. | 211.`
akryl, płótno, 43 x 30cm,
sygn. na odwrocie
akryl/płótno, 76 x 30 cm (całość)
na odwrociu opisany (każda część)
akryl/płótno, 70 x 70 cm
na odwrociu opisany: `MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 20.VI.2014. | 394.`
olej, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie,
praca wystawiana i reprodukowana w katalogu "Dom Kobro", Warszawa 2012
olej/płótno, 50 x 50 cm
na odwrociu opisany: `MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 15.VI.2011. | 336.`
olej/płótno, 70 x 70 cm
na odwrociu opisany: `MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 2. III. 2014. | 385.`
olej, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie, praca wystawiana i reprodukowana w katalogu "Dom Kobro", Warszawa 2012
akryl, płótno, 46 x 116 cm,
sygn. na odwrocie: MAŁGORZATA JASTRZĘBSKA 23.IV.2014. 391.
olej, płótno, 26 x 18 cm,
sygn. na odwrocie Małgorzata Jastrzębska wraz z opisem autorskim 2011
olej/płótno, 33 x 33 cm
na odwrociu opisany: `MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 19.II.2014.| 383.`