WILKOŃ Józef (ur. 1930)
Pastel, papier; 42 x 31 cm w świetle passe-partout
Sygnowany l. d.: J. Wilkoń 19. XII 2001
cena wywoławcza: Wykup abonament
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
rysunek barwny, tech. mieszana, ingres, 24 x 31, sygn.
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
tusz pióro, pędzel, lawowanie, pastel, pap. żółty
46 x 31.2 cm
sygn. na passe-partout pod rys. l.: Kompozycja "STARY DźB" 31 x 46 cm., p.: Józef WILKOŃ 1974.
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
tusz, akwarela, 43 x 62 cm, sygn.
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
technika własna, papier, 23 x 21 cm
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
technika mieszana/papier,
54 x 66 cm,
sygn.
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
pastel,papier
50x33 cm
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
akwarela, tusz lawowany, 43,5 x 56 cm w świetle p-p, sygnowany p.d. "J. Wilkoń"
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
Spacer z psem w lesie, lata 70.
gwasz, tusz pędzel, pastel, karton ,
97.5 x 88 cm
sygn. p.d.: J Wilkoń
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
Spacer -Ilustracja do Pana Tadeusza
gwasz, pastel, papier,
69.7 x 49.7 cm
sygn. p.g.: J Wilkoń`74 [data pionowo]
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
BÓG DESZCZU, z cyklu POSTACIE 1960
technika mieszana, 54 x 24 cm
w świetle p-p, sygnowana p.d. "Wilkoń 1960", na odwrocie własnoręcznie: "praca z okresu prac nad Bóg deszczu z cyklu Postacie/JWilkoń 1.X. 2002"
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
ilustracja do Pana Tadeusza, 1963
tusz, akwarela, 41 x 30 cm w świetle p- p
sygnowany p.d.: "J Wilkoń"