GRUNSWEIGH Natan (Nathan) (1880 Kraków - 1956 Paryż)
olej, płótno,
54 x 65 cm;
sygn. p.d: Grunsweigh / 1930
na odwrocie napis na krośnie: Eglise De La Gare rue Bezons oraz stempel: Partyka Gallery
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej na desce 38 x 46 cm
Sygnowany l.d. - "Grunsweigh"
olej, płótno, 38,6 x 55,5
sygn. p. d.: Grunsweigh 1943; na rewersie na blejtramie napis ołówkiem: Grunsweigh
Widok przedmieścia, około 1920 - 1925
olej, płótno naklejone na tekturę; 30,5 x 37,5 cm;
Martwa natura z nożem, jabłkami i warzywami, około 1920 - 1930
olej, płótno; 55,5 x 66,2 cm;
olej, płótno
73 x 115,5 cm
olej, płótno
33,5 x 27,5 cm