BOGUSZ Marian (1920-1980)
olej, płótno,
96,5 x 130 cm;
opisany na odwrocie pzez artystę: MARIAN BOGUSZ / 93 X 130 - olej / "ROZMYŚLANIA" / 1963 - mbogusz / wł. Danuta Bruk
cena wywoławcza: Wykup abonament
BOGUSZ Marian (1920-1980)
Fuga na blachę i ultramarynę, 1965
blacha, tworzywo sztuczne,
73 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: mbogusz
BOGUSZ Marian (1920-1980)
BOGUSZ Marian (1920-1980)
serigrafia, papier, 15,5 x 17,2 cm;
sygn. p.d.: mbogusz 77 (ołówkiem)
BOGUSZ Marian (1920-1980)
technika mieszana, papier,
24,5 x 29,8 cm;
sygn. l.d.: mbogusz 59
BOGUSZ Marian (1920-1980)
akryl, aluminium;
70 x 100 cm
sygn. na odwrocie:
BOGUSZ MARIAN - WARSZAWA - POLAND/ "EROTIK - 15" - 0.70 X 1.00 M/ ALUMINIUM +AKRYL - 1977/ - mbogusz77-
BOGUSZ Marian (1920-1980)
BOGUSZ Marian (1920-1980)
Martwa natura ze skrzypcami, 1946
olej, tektura,
47,5 x 56,5 cm;
sygn. i dat. p. g.: mbogusz 46 wraz z dedykacją z 1949 r.
BOGUSZ Marian (1920-1980)
technika własna, płótno,
100 x 81 cm;
sygn. i dat. na odwrocie wraz z dedykacją: 60/4 / mbogusz / -Danusi ofiaruję / mbogusz / 25 / III / 1960
BOGUSZ Marian (1920-1980)
akryl, aluminium, werniks,
70 x 100 cm;
sygn. na odwrocie: mbogusz
wystawiany:
Galeria "Awangarda", Wrocław 1977/78; "Galeria 72", Chełm VI-VII 1980;
Marian Bogusz 1920 - 1980, wystawa monograficzna w Muzeum Narodowym w Poznaniu, 1982 ( repr. str. 291, nr kat. 336)
BOGUSZ Marian (1920-1980)
technika własna, płótno,
100 x 81 cm;
BOGUSZ Marian (1920-1980)
technika własna, elementy blaszane, płótno,
35 x 44,6 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: BOGUSZ MARIAN - 1966 (na blejtramie) oraz dedykacja z 1966 r. (na płótnie)
BOGUSZ Marian (1920-1980)
olej, tektura,
47,5 x 56,5 cm;
BOGUSZ Marian (1920-1980)
olej, płótno;
116,5 x 90 cm
Na odwrocie nalepka: Rodzina/ M.Bogusza
BOGUSZ Marian (1920-1980)
blacha, tworzywo sztuczne,
73 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: mbogusz
BOGUSZ Marian (1920-1980)
BOGUSZ Marian (1920-1980)
Światło w przestrzeni II, 1979/1980
akryl, aluminium,
70 x 50 cm
sygn. Na odwrocie: marian bogusz 79/80/ ŚWIATŁO W PRZESTRZENI II/ 0,70 x 0,50 cm/ AKRYL NA ALUMINIUM
BOGUSZ Marian (1920-1980)
olej, gips płótno
81 x 117 cm
sygn. na odwrocie: MARIAN BOGUSZ/ "FORMA W PRZESTRZENI"/ 1959
Dla Kici/ i dla profesora/ m.bogusz 1968
Na 40-lecie Markowi Zbrogowi Ciocia Kicia 17.VI 1995 i nalepka Rodzina / M.Bogusza
BOGUSZ Marian (1920-1980)
BOGUSZ Marian (1920-1980)