BLOND Maurice (Blumenkranc) (1899-1974)
Olej na kartonie
Syg. p.g.
60 x 80 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej na płótnie
50 x 65 cm
sygn. l.d.m Bloume
Olej na płótnie
32 x 45 cm
sygn. l.d. M. Blond
MARTWA NATURA Z WIOLONCZELĄ, 1971 R.
olej/płótno,
73 x 54 cm
sygnowany i datowany l. g.: `M. Blond 71`
olej, płyta pilśniowa;
54 x 70,5 cm
sygn. p.d. M.Blond
olej, płótno;
55 x 45,7 cm
sygn. l.g. M.Blond
olej, płyta; 92 x 73 cm;
sygn. z lewej: M. Blond.
Na odwrocie na krosnie odręczny napis: "237 1954",
nalepka ze Stern Studio, Tel Aviv, napisy hebrajskie oraz numer 804
Olej na płótnie
Syg. p. g. , powtórna syg. i tytuł na odwrocie
60 x 81 cm
olej, płótno;
72,5 x 54 cm
sygn. l.g. M. Blond 71
olej, płyta; 92 x 73 cm;
sygn. z lewej: M. Blond.
Na odwrocie na krosnie odręczny napis: "237 1954", nalepka ze Stern Studio, Tel Aviv, napisy hebrajskie oraz numer 804
olej na płótnie naklejonym na płytę pilśniową, 27 x 34,8 cm,
sygnowany l.g. "M. Blond"
olej, płótno; 54,5 x 65 cm
sygn. l.g. Blond
Olej / płótno
Sygnowany i datowany l.g.
73 x 54 cm
olej, tektura;
23,5 x 21,2 cm
sygn. p.g. M.Blond, p. śr Maurice Blond
Na odwrocie: AUTOPORTRET EN VERT