BIELECKI Władysław (1896-1943)
Drzeworyt barwny;
wym. płyty: 405 x 310 mm;
sygn. oł. p.d.: Wł. Bielecki del. et imp., l.d.: Wawel. Katedra. Oryg. drzeworyt.
cena wywoławcza: Wykup abonament
drzeworyt barwny,
33 x 28,5 cm,
sygn. p.d.: Wł. Bielecki del. et imp.; l.d.:Chrystus / Oryg. drzeworyt.
Dziedziniec Collegium Maius. Biblioteka Jagiellońska
drzeworyt barwny,
49,5 x 36 cm,
sygn. p.d.: Wł. Bielecki del. et imp.; l.d.:Kraków: Biblioteka Jagiellońska / Oryg. drzeworyt.
drzeworyt barwny/papier, 12,6 x 11,5 cm (w świetle passe partout)
sygnowany ołówkiem u dołu oraz tytuł autorski
drzeworyt barwny, 19,5 x 25 cm
sygn. p.d.: Wł. Bielecki del et imp. 926
Kraków. Fragment z Sukiennic, 1923
drzeworyt barwny; wym.: 320 x 280 mm; sygn. i dat. ołówkiem p.d.: Wł. Bielecki. Stan zachowania dobry.
drzeworyt barwny, 24.5 x 26.5cm
sygn. ołówkiem p.d.: Wł. Bielecki del. et imp.;
l.d.: / Tatry: Hala Gąsienicowa / Oryg. drzeworyt.
Lodge
drzeworyt barwny, papier,
28 x 20,5 cm (w świetle oprawy),
wymiar właściwy 25,6 x 19,4 cm;
sygn. p.d.: Wł. Bielecki del. et imp.;
napis l.d.: Wawel: "Lodge" / Oryg. drzeworyt
Baszta Złodziejska
drzeworyt barwny, papier, 28 x 20,5 cm (w świetle oprawy), wymiar właściwy 25,5 x 19,5 cm; sygn. p.d.: Wł. Bielecki del. et imp.;
napis l.d.: Wawel: Baszta Złodziejska / Oryg. drzeworyt
Legenda
drzeworyt barwny, papier, 28 x 20,5 cm (w świetle oprawy),
wymiar właściwy 25,5 x 19,3 cm;
napis l.d.: Wawel: "Legenda" / Oryg. Drzeworyt
Kraków: Kościół św. Wojciecha, 1930
drzeworyt barwny, wym.: 33 x 28 cm
sygn. ołówkiem p.d.: Wł. Bielecki del. et imp. (1)930; l.d.: Kraków: Kościół św. Wojciecha / (Oryg. drzeworyt).
Kraków: Fragment z Sukiennic 1923
drzeworyt barwny, wym.: 320 x 282 mm,
sygn. i dat. oł. p.d., tyt. oł. d.
drzeworyt barwny, wym.: 214 x 250 mm, sygn.i tyt.oł.
drzeworyt barwny, wym.: 215 x 175 mm, sygn. i tyt. oł.
drzeworyt barwny, wym.:174 x 160 mm, sygn. i tyt. oł.
Wawel (od strony murów na Wieżę Zygmuntowską)
drzeworyt barwny, wym.: 215 x 174 mm, sygn.i tyt. oł.
Wawel (od strony Kurzej Stopki)
drzeworyt barwny, wym.: 215 x 175 mm, sygn. oł. p.d.
drzeworyt barwny, wym.: 258 x 295 mm, sygn.oł.
drzeworyt barwny, wym.: 256 x 197 mm,
sygn. oł. p.d.
drzeworyt barwny, wym.: 200 x 217 mm,
sygn. i dat. oł. p.d., tyt. oł. l.d.