HALICKA Alicja (Kraków 1894 - Paryż 1975)
akwarela/papier, 22,5 x 15,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany l.g.: `Halicka`
Estymacja: 5 000 - 8 000 zł
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela/papier, 32 x 24 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany l. d.: `Halicka`
Estymacja: 5 000 - 8 000
akwarela/papier, 32,5 x 34 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany l. d.: `Halicka`
Estymacja: 6 000 - 8 000
olej, płótno
sygn. p.d.: Halicka
54,50 x 65 cm
olej/tektura,
31 x 42 cm
sygnowany p. d.: `Halicka`
Estymacja: 15 000 - 25 000
Olej, tektura, 90 x 32 cm
Sygn. l.g. A.Halicka/1918
olej, płótno,
41 x 33 cm;
sygn. p. g.: Halicka
Na odwrocie na krośnie odręczny napis: LES TUILERIES oraz La Concorde
olej, płótno,
81 x 54 cm;
sygn. p. g.: Halicka
Na odwrocie na krośnie napis odręczny ołówkiem: Pagórki w Chamont i numer No108
tusz, akwarela, papier,
30 x 22 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Halicka
Martwa natura z błękitnym wazonem
i książką, ok. 1927-1930
olej, płótno,
50 x 61 cm
sygn. p. g.: Halicka
tusz, akwarela, papier,
sygn. p. d.: Halicka
piórko, ołówek, tusz, gwasz, akwarela, papier,
31,4 x 24,2 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Halicka
Warszawa. Łazienki. Teatr na Wyspie, 1956
Tempera, gwasz;
wym.: 30 x 22 cm;
sygn. p.d.: Halicka.
akwarela/papier,
30 x 33 cm
sygnowany l. d.: `Halicka`
PORTRET POETY LOUISA DE GONZAGUE FRICK'A
ołówek/papier,
49 x 31 cm
sygnowany oraz dedykacja l. g.: 'A Louis de Gonzague Frick | eu beau poete et a lami charmont | Halicka'