BOROWSKI Wacław (Łódź 1885 - Łódź 1954)
Odyseusz i nimfa Kalipso, ilustracja do Odysei Homera
kredka, papier
53 x 44 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
Odyseusz prosi Nauzykę o pomoc, ilustracja do Odysei Homera
kredka, papier
53 x 44 cm
litografia barwna, papier, 32 x 27
sygn. ołówkiem l. d.: Wacł. Borowski
olej, płótno,
46.5 x 33.5 cm
Sygnowany p.d.: WBorowski
pastel, papier
80 x 65 cm
pastel, papier
33,6 x 40 cm
pastel, papier
33 x 40 cm
olej, płótno
73 x 86 cm