SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
olej, płótno,
76 x 65 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Sempoliński / `89 / męćmierz / Wisła
cena wywoławcza: Wykup abonament
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
Pastel, papier;
42 x 29,5 cm
Napis na odwrocie: Jacek Sempoliński | Ukrzyżowanie ze św. Anny - Kazimierz | Wieczór 3 Króli 2005
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
Pastel, papier;
42 x 29,5 cm
Napis na odwrocie: Jacek Sempoliński | Ukrzyżowanie u św. Anny - Kazimierz
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
olej, płótno,
80,5 x 60 cm;
sygn. na odwrocie: Sempoliński / maj `97 / czaszka
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
olej, płótno,
76 x 65 cm;
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
pastel/papier czerpany
59,5 x 41,5 cm
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
akryl, pastel/papier czerpany
59,5 x 42 cm
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
akryl/papier czerpany
59,5 x 42 cm
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
olej, płótno,
117 x 81 cm;
sygn. na odwrocie: Sempoliński / 1977-`96 / Ukrzyżowanie
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
Ukrzyżowanie / Autoportret, 1981/2000
olej, płótno,
100 x 81 cm;
sygn. na odwrocie: "Sempoliński / 20.V.2000 [skreślone `81]/ [skreślone Ukrzyżowanie/Autoportret"
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
olej, płótno,
100 x 80 cm:
sygn. na odwrocie: Sempoliński / marzec listopad 2004/ z za grobu
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
Wisła - Autoportret, 1990-2001
olej, płótno,
93 x 72 cm;
sygn. na odwrocie: Sempoliński / przemalowany / styczeń / 2001 / Autoportret Sempoliński `90 Wisła
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
olej, płótno,
110 x 74,5 cm;
sygn. na odwrocie: Sempoliński/ `87/grudzie/luty `99.genitalia/czaszka
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
Głowa Ukrzyżowanego u św. Anny
olej, płótno
81 x 100 cm
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
olej, płótno,
81 x 116 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Sempoliński `70 / rzeka
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
olej, płótno,
65 x 50 cm;
sygn. i dat na odwrocie: Sempoliński 4 VII 99 / Męćmierz, Wisła
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
olej, płótno,
100 x 81
na odwr.ocie na płótnie napis autorski: Sempoliński | marzec 2001 | A.R.Brazylia
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
olej, płótno,
100 x 80 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Sempoliński / '90 / listopad / czaszka