GIEROWSKI Stefan (1925 Częstochowa - 2022)
gwasz/papier, 31 x 22,5 cm (wymiary jednej pracy)
sygnowane p.d.: `SGierowski`
WYSTAWIANY: - Gierowski: linia - dążenie. Wystawa monograficzna, Andzelm Gallery, Lublin, grudzień 2004 - czerwiec 2005
LITERATURA: - Gierowski: linia - dążenie. Katalog wystawy w Andzelm Gallery, Lublin 2005, s. 18
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, 65 x 50 cm, sygn.
MIJANIE PRZESTRZENI PIONOWYCH - OBRAZ CXXXI, 1963
olej, płótno
100 x 80 cm
sygn. na odwrocie na płótnie: Stefan GIEROWSKI | WARSZAWA 1963 | Ob CXXXI | "MIJANIE PRZESTRZENI PIONOW | -YCH
na blejtramie uszkodzona i mało czytelna nalepka: 659 | 64 | DOUBB
olej, płótno; 132 x 97 cm;
sygn. p. d.: Gierowski;
na odwrocie napisy: Stefan Gierowski/Obraz XCII/ 1960
akwarela/papier, 65 x 49 cm
sygnowany i datowany p.d.: `S. Gierowski 09`
akwarela, papier, 70 x 48 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p.d.: S. Gierowski
na odwrocie stempel Galerie Ucher w Kolonii
serigrafia/papier, 27,5 x 18,5 cm
sygnowana ołówkiem p.d.: `SGierowski`, l.d.: `100/200`
gwasz/papier, 32 x 22 cm
sygnowany p.d.: `Stefan Gierowski`
akwarela/papier, 24 x 20 cm
sygnowany p.d.: `S. Gierowski`
olej/papier, 32,3 x 23 cm
akwarela/papier, 73 x 50,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Stefan Gierowski 78`
olej, płótno, 110 x 110 cm
sygn. na odwrocie: s.gierowski/Ob.CCCLIX/WARSZAWA 1976
olej, płótno, 80 x 65 cm,
sygn.na odwrocie: s.gierowski/WARSZAWA/Obraz CCCLIII/197
olej, płótno, 100 x 80 cm
sygn. na odwrocie: s.gierowski/Ob.CDXCVII/1983
akwarela/papier, 60 x 52,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany p.d.: `S. Gierowski 78`
olej, płótno, 130x150 cm
sygn. na odwrocie: s.gierowski/ Ob.DCCXXIII/ 98
olej, płótno; 132 x 97 cm;
sygn. p. d.: Gierowski;
akwarela, 70 x 50 cm, sygn.