AMBROZIAK Sylwester (ur. 1964, Łowicz)
CERAMIKA PATYNOWANA
20x18x11
2005
SYGN. A.05.1/9
cena wywoławcza: Wykup abonament
Kobieta i dwaj mężczy¼ni, 2002
rze¼ba, brąz, 2/3,
wys. 22 cm, podstawa 18 cm
ceramika szkliwiona,
wys. 35 cm,
sygn.
ceramika malowana
41x15x15 cm
tusz, papier, 24 x 33,5 cm w świetle passe-partout, sygnowany p.d. "A 2003"
ceramika patynowana,
26 x 32 x 18 cm
sygn. i datowany: `A 07 2/6`
brąz patynowany
22 x 16 x 7,5 cm
sygn. i dat. na podstawie: `A.04.1/1`, unikat
4/10, ceramika szkliwona, sygn., wys. 33 cm
brąz, 40cm
ceramika
Wymiary: wysokość 40 cm
trzy rze¼by z brązu, wys. 20, 28, 43 cm; sygn. dat. i nr. na podstawie: A (w kółku) 94 3/5, 94 1/9, 93 1/6
ceramika wys. 23 cm
rze¼ba, ceramika, wys. 22 cm, sygn.
ceramika, 37 cm
Kobieta i mężczyzna w tańcu, 2001 r.
brąz, wys.: 21 cm, szer.: 37 cm
sygnowany, datowany i numerowany na podstawie: `2/3 A 2001`
monotypia, olej/papier, 29 x 20,5 cm (w św. p. p.)
sygnowana i datowana l. d.: `A. 2004`
Mężczyzna niosący kobietę, 1999
brąz patynowany, wys. 23 cm