JAXA-MAŁACHOWSKI Soter (1867 Wolanów -1952 Kraków)
tech. mieszana, karton; 33 x 48 cm w świetle ramy
sygn. p.d.: S. Jaxa/1928
cena wywoławcza: Wykup abonament
Gwasz, akwarela, papier; 35 x 50 cm
Sygnowany p.d.: S Jaxa | 1928
gwasz, tektura; 25 x 34,4 cm;
sygn. p. d.: S Jaxa
olej, sklejka; 50 x 35 cm;
sygn. i dat. p. d.: S Jaxa / 1932
gwasz, tektura; 34 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S Jaxa / 1927
akwarela/papier, 37,5 x 26,5 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany p.d.: `SJaxa`
pastel, papier, 72x100 cm
sygn. l.d.: S.Jaxa/ 1923
Olej, tektura; 23 x 33 cm
Sygnowany p.d.: S. Jaxa
Na odwrocie orzeczenie potwierdzenia autorstwa sporządzone przez Leszka Ludwikowskiego 9 czerwca 1982
gwasz na tekturze,
25 x 34,5 cm,
sygnowany p.d. "S. Jaxa",
na odwrocie napis ołówkiem, z informacjami o malarzu i nazwisko [właściciela?]
"Zakrzewski /Bydgoszcz"
technika mieszana, tektura; 48 x 68 cm;
sygn. i dat. p. d.: S Jaxa / 1922
Gwasz, karton; 34 x 49 cm
Sygnowany p.d.: S. Jaxa | 1929
RYBACKIE ŁODZIE NA BRZEGU MORZA
Akwarela, papier; 25 x 35 cm
Sygnowany p.d.: S. Jaxa
gwasz, tektura, 35 x 49,5 cm
sygn. p.d.: S. Jaxa / 1930
Na odwrocie pieczęć autorska: Soter Jaxa Małachowski / adres / Kraków, ul. Piłsudskiego 32.
akwarela, gwasz, papier, 33,5 x 48,5 cm,
sygn. p.d.: S. Jaxa 1929.
Na odwrocie naklejka autorska
gwasz, papier; 48 x 68 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S Jaxa