MACIEJEWSKI Zbysław Marek (1946 Pohulanka -1999 Kraków)
tempera, akryl, płótno 40 x 50 cm; sygn. śr. d.: Zb. Maciejewski ,
na odwrocie napis: Zbysław Marek/Maciejewski/"Maki"/temp akryl/40 x50/1985
cena wywoławcza: Wykup abonament
Bez tytułu (Dzieci i fotel), IV 1984
akryl, płótno,
65 x 79.5 cm
sygnowany p.d.: Zb. Maciejewski IV 84
akryl, tektura,
48 x 42 cm
sygnowany l.d.: Zb Maciejewski 20 VII 1997
Tempera, akryl na płótnie 40 x 35 cm
Sygnowany p.d. - "Zb. Maciejewski 7. XII. 84"
Technika mieszana na papierze 24 x 24 cm (w świetle passe-partout)
Nie sygnowany
akryl, tektura, 48 x 42 cm;
sygn. i dat. l. d.: ZbMaciejewski 20.VII.97,
napisy autorskie na odwrocie
akwarela, papier, wym.: 14 x 19,5 cm
sygn. p.g.: wrzesień 1969 wtorek 23.40
olej, płótno, wym.: 56 x 60 cm
sygn. na blejtramie: Maciejewski
akwarela, papier, wym.: 13,5 x 20,5 cm
niesygn.
olej na płótnie, 151 x 91,5 cm,sygnowany p. g. "Zb 24 VI 1978", na odwrocie ręką artysty nazwisko i data
Martwa natura z gruszkami, 1982
akryl, olej, płótno,
38.3 x 46.3 cm
sygnatura l.g. (słabo czytelna): Zb M [?] 1982
Tempera, akryl na płótnie 40 x 50 cm
Sygnowany śr.d. - "Zb. Maciejewski"
Obraz opisany na odwrocie
olej, płótno, 130 x 85 cm;
sygn. i dat. p.d.: 9 III 84 Z. M. Maciejewski
tempera, gwasz na papierze,
22,5 x 28,5 cm
w świetle passe-partout
sygnowany p. g. "Zb. Maciejewski 3 II 1986"
olej, płótno,
73 x 60 cm
Sygnowany p.d.: ZbMaciejewski 7 IV 97