RODZIŃSKI Stanisław (1940 Kraków - 2021)
olej, płótno, 140 x 120 cm; sygn. p.d.; na odwrocie napisy autorskie: ST. RODZIŃSKI / 1990/91 / STABAT MATER
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 60 x 80 cm
sygn. i tyt. na odwrociu: `POLEGŁY / STANISŁAW / RODZIŃSKI / KRAKÓW`
Olej, płótno; 100 x 80 cm
Na odwrocie napis: ST. RODZIŃSKI | KRAJOBRAZ | 1978
olej/płótno, 60 x 79 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: `POLEGŁY /
STANISŁAW / RODZIŃSKI / KRAKÓW`
Olej, płótno; 100 x 80 cm
olej, płótno,
73 x 92 cm
Na odwrocie na płótnie napis: ST.RODZIŃSKI | ZIELONE | NIEBO | 2001
gwasz, 42 x 57,6 cm, sygn.
Kompozycja we wnętrzu, 1960 r.
olej/płótno, 98 x 69 cm
sygn. p. d.: Rodziński
na odwrocie napis na blejtramie: R 60 RODZIN
olej/ płótno, 100 x 81 cm, 2005
Rodziński Stanisław - ur. 1940. Prof. Rektor w latach 1996 - 2002. Prowadzi Pracownię Malarstwa na Wydziale Malarstwa.
olej, płótno, 80 x 100 cm; na odwrocie
napis autorski: Stanisław / Rodziński /
Różowa Chmura / 100 x 80
Śmierć malarza III - Homage a Van Gogh,
olej, płótno, 65 x 100 cm;
sygn. na odwrocie z datą 1993
pastel, 36 x 48 cm, 2003r.
gwasz, 30 x 42 cm, 1998 r.
akwarela, pastel, 60 x 47 cm, sygn.
Stolik w pracowni z górą farby (1991-94)
sygnowany, datowany na odwrociu
olej, płótno
90x70
gwasz, papier, 20 x 29 cm (w świetle passe - partout);
sygn. p.d.: St. Rodziński 99
pastel,
32,5 x 45 cm,
sygn.