CHROMY Bronisław (1925 Leńcze - 2017 Kraków)
brąz patynowany, wys.: 37,5 cm
Estymacja 3 000 - 4 000 zł
cena wywoławcza: Wykup abonament
brąz patynowany, wys.: 170 cm, szer.: 156 cm
Estymacja 50 000 - 70 000 zł
Brąz patynowany; wym.: 46 x 32 cm;
niesygn. Praca z cenionego cyklu "Zwierzęta".
rzeźba, brąz patynowany, 49 x 54 x 32 cm
sygnowana stemplem autorskim na odwrociu podstawy
Estymacja: 5 000 - 6 000 zł
rzeźba, kamień, brąz
dł.40 cm,
sygn.
olej, płótno;
70,5 x 100 cm;
sygn. i dat. l. d.: B. Chromy 92
rzeźba z brązu patynowanego i oksydowanego, odlew, kamień, metal, 39 x 10 x 15 cm
Estymacja: 3 000 - 5 000
brąz patynowany, kamień, amonit,
19 x 27 x 18 cm;
sygn. u dołu kompozycji: CHROMY,
rzeźba, brąz patynowany, kamień, 10,8 x 15 x 19 cm
Estymacja: 1 900 - 2 400 zł
olej, płótno,
wym. 70 x 119,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: B. Chromy 92
brąz patynowany,
wys.38 cm,
sygn.
rzeźba, brąz patynowany,
42 x 20 x 31 cm
Estymacja: 5 500 - 6 500