LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Rêve quadrupède (Czworonożne marzenie), 1973 r.
litografia barwna/papier, 69 x 48,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Lebenstein 73', opisany l.d.: '7/100'
cena wywoławcza: Wykup abonament
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia barwna/papier, 32 x 22,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i opisany ołówkiem l.d.: '25/100 Lebenstein'
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Z cyklu: Folwark zwierzęcy - Georga Orwella, 1974
litografia, papier; 69,7 x 49,7 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: Lebenstein 74 (ołówkiem);
oznaczenie odbitki autorskiej z lewej u dołu: E.A. (ołówkiem).
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Z cyklu: Folwark zwierzęcy -Georga Orwella, 1974
oznaczenie odbitki autorskiej pośrodku u dołu: E.A. (ołówkiem).
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
tusz, gwasz, papier czarny; 23,5 x 23 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Lebenstein 61 / ... l. d. opisany: figure / ... (słabo czytelnie);
Obraz wystawiany w Nowym Jorku w 1962.
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
technika mieszana, papier; 62 x 50 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: Lebenstein 60 (długopisem).
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
akwarela, tusz/papier, 25 x 45 cm (w świetle passe-partout)
syngowany i datowany l.d.: 'Lebenstein 63'
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
gwasz, tusz/papier milimetrowy, 31,5 x 24,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: 'LEBENSTEIN 59'
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
olej/deska, 112 x 42 cm
sygn. p.d.: „Lebenstein 63” oraz na odwrocie: „Lebenstein 63”
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia/papier, 68 x 47 cm w świetle passe - partout, edycja 62/ 100
sygn. p.d.: „Lebenstein 74”
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Ilustracja do Folwarku zwierzęcego Orwella, 1974 r.
litografia barwna, papier, 68,5 x 48 cm w świetle oprawy
sygn. i dat. ołówkiem śr. p.: Lebenstein 74 oraz opis. śr. l.: 33/100
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia barwna, papier, 68 x 48,5 cm w świetle oprawy
sygn. i dat. ołówkiem śr. d.: Lebenstein 74 oraz opis p. d.: 54/100
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia, papier, edycja: "III/L"; 75 x 55 cm (w świetle oprawy)
l.d. opis: "III/L, sygnowany p.d.: "Lebenstein 85"
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Pejzaż z Sandomierza, lata 50. XX w.
olej/płótno, 46 x 61,5 cm
opisany na blejtramie: ‘JAN LEBENSTEIN PEJZAŻ Z SANDOMIERZA | OD ANTONIEGO OLĘDZIEGO'
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia barwna, papier, 48 × 68,5 cm w świetle ramy
sygn. ołówkiem p. d.: Lebenstein 74 oraz l. d.: 32/100
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia barwna, papier, 69 × 48 cm w świetle ramy
sygn. ołówkiem p. d.: Lebenstein 74 oraz: 14/100
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
ołówek, tusz pióro, pastel, gwasz, papier
57 x 93 cm (w świetle passe-partout)
sygn. tuszem l.d.: Lebenstein 82 "Vue des Diablerets"
na odwr. oprawy l.g. nalepka wystawowa CBWA Zachęta z nr kat. 124 oraz francuskie nalepki transportowe
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
olej, płótno
110 x 70 cm
sygn. l.d.: LEBENSZTEJN 57.
sygn. na odwr. na płótnie p.g.: Lebenstein | 1957 | figure gravée
- na górnym krośnie 2 nalepki CBWA Warszawa Zachęta z danymi obrazu oraz mała nalepka odręczna: expo ZACHĘTA | VARSOVIE | No 1/32;
- na środkowej listwie nalepka Zachęty z danymi i nr. kat. 9;
- dwie francuskie nalepki transportowe
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
olej, płótno
130 x 97 cm
sygn. p.g. na odwrocie na płótnie: Lebenstein | figure axiale | 1960
powtórzone l.g.: figure axiale
- mało czytelna podłużna pieczątka francuska;
- nalepki na krośnie:
1. informacyjna z danymi obrazu;
2. CBWA z wystawy 1960, kat. 56