WEISS Wojciech (1875 Leorda w Rumunii-1950 Kraków)
węgiel, papier; 45 x 30,5 cm
sygn. l.śr. WW (monogram wiązany)
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. p.d. akwarela, papier
29.5x 21.5 (w świetle passe-partout)
PEJZAŻ Z KROWAMI, lata 40-te XX w.
Olej, płótno; 49 x 60 cm
Sygnowany p.d.: monogram wiązany WW
Obraz posiada opinię Zofii Weiss-Nowiny Konopczyny
Akwarela, papier, 30 x 22 cm,
sygn. l.d.: monogram wiązany WW
Drzeworyt barwny; wym.: 195 x 275 mm; sygn. oł. p.d.: W. Weiss.
Drzeworyt; wym.: 255 x 215 mm; sygn. oł. p.d.: W. Weiss
Drzeworyt; wym.: 247 x 177 mm; sygn. na klocku p.g.: monogram wiązany WW.
Wnętrze kościoła św. Marka w Wenecji, 1930
Litografia kredką; wym.: 325 x 250 mm; sygn. oł. p.d.: W. Weiss.
Litografia kredką; wym.: 225 x 290 mm; sygn. oł. p.d.: W. Weiss.
Litografia kredką; wym.: 250 x 320 mm; sygn. oł. p.d.: W. Weiss.
Litografia kredką; wym.: 225 x 270 mm; sygn. oł. p.d.: W. Weiss.
Palmy nad morzem - promenada w Nicei, 1925
Drzeworyt; wym.: 115 x 175 mm; sygn. oł. p.d.: W. Weiss
Wenecja (Ospedale) - Scuola di S. Marco (z teki Drzeworyty), 1925
Drzeworyt; wym. komp.: 195 x 272 mm, planszy: 248 x 322 mm; sygn. oł. p.d.: WWeiss.
Listonosz - palma - Nicea (z teki Drzeworyty), 1925
Drzeworyt; wym.: 277 x 195 mm; sygn. oł. p.d.: W. Weiss.
Aneri pisząca list - Wenecja (z teki Drzeworyty), 1925
Drzeworyt; wym.: 178 x 130 mm; sygn. oł. p.d.: W. Weiss.
Noc w Wenecji (z teki Drzeworyty), 1925
Drzeworyt; wym.: 145 x 130 mm; sygn. oł. p.d.: W. Weiss.
Nicea - bulwar (z teki Drzeworyty), 1925
Drzeworyt; wym.: 196 x 278 mm; sygn. oł. p.d.: W. Weiss.
Sucha igła; wym.: 83 x 150 mm; sygn. oł. p.d.: W. Weiss.