MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
cena wywoławcza: Wykup abonament
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
olej, tektura,
48 x 66,5 cm;
sygn. p.d.: J. Malczewski / 1918
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
ołówek , papier,
33 x 25,5 cm;
na odwrocie pieczęć : ze zbiorów / Jacka Malczewskiego
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
ołówek, papier,
14 x 33,5 cm;
sygn. l.d. Malczewski
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
piórko, papier żeberkowy,
27 x 38 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie pieczęcie ze zbiorów Marii Malczewskiej z nr. 352
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
Szkice głów kobiet wiejskich i postaci mężczyzny
ołówek, papier, wym.: 22 x 35 cm
sygn. l.d.: J Malczewski
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
olej, sklejka, wym.: 68, 5 x 57, 5 cm
sygn. l.d.: J. Malczewski, datowany na szarfie 920
Opinia pani Agnieszki Ławniczakowej.
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
Portret Julii, córki artysty, 1922
olej, tektura,
70 x 98 cm
sygnowany p.d.: J Malczewski | 1922
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
olej, deska,
81.5 x 65 cm
sygnowany p.d.: J Malczewski | 1917
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
olej, sklejka, 70 x 104 cm
sygn. p.d.: Jacek Malczewski 1920
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
kredki, papier, 29 x 32 cm;
sygn. l.g.: JMalczewski
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
tusz lawowany, papier, 47,5 x 41,2 cm (w świetle oprawy);
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
PORTRET BARONA KONSTANTEGO BRUNICKIEGO, 1908 r.
Olej, tektura. 87 x 71 cm
Sygn. l. d.: J Malczewski 1908 12/11
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
piórko, tusz, papier, 23 x 30 cm (w świetle oprawy); napis autorski p.g.: Kolendy (?).
Na odwrocie szkic portretu męskiego, stempel: Ze zbiorów Marii Malczewskiej, nr 34
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
ołówek, papier, 19,2 x 26,8 cm (w świetle passe - partout);
sygn. l.d.: J Malczewski
Na odwrocie szkic pejzażowy w ołówku
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
olej, płótno, 138 x 96 cm;
sygn. u dołu pośrodku: J Malczewski
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
olej, deska, 47 x 58 cm; sygn. l.d.: J. Malczewski / 1911
Napis na odwrocie: Feliks poeta retor historyk rzymski za Hadriana/ malował Jacek Malczewski 1911
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
olej, płótno, 20 x 17 cm;
sygn. p.d.: J. Malczewski 1900