BREWKA Wojciech (ur. 1980, Kalisz)
mieszana na płótnie, 100x100 cm
sygnowany z przodu, lewy dolny róg i opisany na odwrocie: Obraz Kontrolny Brewka
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, nitro, płótno, 140x92 cm
akryl, olej/płótno, 130 x 100 cm
sygnowany p.d. znakiem autorskim
na odwrociu opisany
Technika mieszana na płótnie, 100 x 100 cm
Sygnowany z przodu, lewy dolny róg i opisany na odwrocie: Rubin generała, Brewka, 2013
technika mieszana/płótno, 100 x 130 cm
sygnowany l.g.: `BREWKA`
na odwrociu opisany: `"POWRÓT | BYKA" | BREWKA | HOSSA`
nitro, akryl na płótnie,
70x100 cm,
sygnowany p.d. i opisany na odwrocie: Wojciech Brewka 94 low pressure
technika mieszana na płótnie,
84x52 cm,
opisany na odwrocie: Wojciech Brewka Kolorowe drzew
akryl, olej/płótno, 73 x 100 cm
na odwrociu sygnowany znakiem autorskim